Funkcijas, tiesības un atbildība

No 2020. gada 1. janvāra visas jaunās būvniecības ieceres būs veicamas tikai elektroniski, Būvniecības informācijas sistēmā (BIS). Izņēmums saglabāsies tikai tad, ja process jau būs iesākts papīra veidā, – to varēs pabeigt papīra veidā bez termiņa ierobežojuma. 

Lai uzsāktu izmantot sistēmu, ikviens iedzīvotājs var ieiet vietnē www.bis.gov.lv, kur augšējā labajā stūrī ir norāde “Pieslēgties kontam”. Autorizēties  sava konta lietošanai iespējams ar jebkuru rīku, ko piedāvā portāls “Latvija.lv” (internetbanka, e-paraksts). Elektroniski aizpildīt, parakstīt un iesniegt veidlapas iespējams, Būvniecības informācijas sistēmas (BIS) sadaļā E-pakalpojumi, izvēloties apakšsadaļā Būvniecība nepieciešamo formu. 


Lai veicinātu Būvniecības informācijas sistēmas (BIS) lietojamību un sniegtu atbalstu sistēmas lietošanā, Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) līdz 2019. gada beigām organizē bezmaksas informatīvus reģionālus seminārus un vebinārus projektētājiem, tehnisko noteikumu izdevējiem un būvniekiem par BIS funkcionalitāti, darbības iespējām un sistēmas lietošanas ieguvumiem. Šobrīd klātienes semināru dalībnieku grupas ir nokomplektētas, taču ir iespējams pieteikties uz vebināriem. Lasīt vairāk


Burtnieku novada būvvaldē klātienē pieņem un izskata:


Pievienotie faili