2020

Neierastā formātā piektdien, 2020. gada 27. novembrī, noslēdzies biznesa ideju konkurss „Ideja Burtnieku novadam 2020“. Valstī noteiktās ārkārtējās situācijas ietekmē, konkurss šogad norisinājās tiešsaistē. Minētajā konkursā šogad tika pieteiktas četras biznesa idejas, proti, „Saliekamas auduma kastes ar koka elementiem“ (Inga Sirmā), „Paipalu vistu audzēšanu un to produktu realizēšana“ (Sintija Putene), „Ekstensīvās Hailandes šķirnes liellopu audzēšana un ciltsdarbs“ (SIA „VULPES“, Rūdolfs Levins) un „Mini laivas ar elektromotoru izgatavošana“ (SIA „JS WoodMagic“, Jānis Sirmais). Vērtēšanas komisijas sastāvā šogad bija Valērijs Seilis (Burtnieku novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītājs), Daiga Siliņa (Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Valmieras biroja vadītāja), Ineta Būda (Biedrība „No Salacas līdz Rūjai“), Elīna Leimane (ReTV kanāla vadītāja), Ģirts Broks (Vidzemes plānošanas reģiona uzņēmējdarbības speciālists) un Silvija Reņģe (uzņēmēja).

Konkursā 1. vietu ieguva SIA „JS WoodMagic“, Jānis Sirmais, ar ideju par mini koka laivas ar elektromotoru izgatavošanu, 2.vietā ierindojās SIA „VULPES“, Rūdolfs Levins, savukārt 3. vieta tika piešķirta Sintijai Putenei. Veicināšanas balvu saņēma Inga Sirmā. Visu iesniegto ideju pamatā ir videi draudzīga pieeja, kas ir svarīga ilgtspējīgas uzņēmējdarbības īstenošanai.

Ideju konkursa īstenošanai no Burtnieku novada pašvaldības budžeta līdzekļiem piešķirtais balvu fonds ir 3000 eiro (pēc nodokļu nomaksas). 1.vietas ieguvējs saņēma 1200 eiro, 2. vietas ieguvējam tika piešķirti 1000 eiro, 3. vietas ieguvējam – 600 eiro, savukārt veicināšanas balvas apmērs bija 200 eiro. Konkursā iegūtās naudas balvas paredzētas biznesa idejas praktiskai ieviešanai.

Burtnieku novada pašvaldība pateicas visiem ideju autoriem, Vērtēšanas komisijas locekļiem, LLKC par sadarbību apmācību organizēšanā un citiem konkursā iesaistītajiem! Novēlam arī turpmāk ģenerēt jaunas un interesantas biznesa idejas, dažādojot Burtnieku novada uzņēmējdarbības vidi!


Konkursa nolikums (pievienotais fails, PDF )

Konkursa vērtēšanas kritēriji (pievienotais fails, PDF )

Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit