Matīšu pagasta bibliotēka

Adrese: Skolas iela 22, Matīši, Matīšu pagasts, Burtnieku novads, LV-4210
Tālrunis: 25769555
Vadītāja: Agita Zalte
 
Darba laiks:
P. 09.00-17.00
O. 09.00-17.00
T. 09.00-17.00
C. 10.00-18.00
Pk. 09.00-17.00
S. Slēgta
Sv. Slēgta

Katra mēneša pirmā piektdiena ir metodiskā dienā, kad bibliotēka ir slēgta.

Matīšu pagasta bibliotēkas misija ir būt par kultūras, izglītības, informācijas, sabiedriskās saskarsmes un novadpētniecības centru Matīšu pagasta iedzīvotājiem un viesiem. Bibliotēka kopš 2005. gada 18. jūnija ir apvienota ar Matīšu pamatskolas bibliotēku. Ik gadu bibliotēka apkalpo aptuveni 280 lietotājus un tās lasītājiem ir pieejamas aptuveni 7840 grāmatas un vairāki periodiskie izdevumi. Līdztekus ikdienas darbiem bibliotēkā tiek organizēti arī dažādi pasākumi un izstādes gan jaunu lasītāju piesaistei, gan pastāvīgo lasītāju informatīvai izklaidei.
 
Ikvienam interesentam bibliotēkā ir pieejami arī novadpētniecības materiāli, kuri tiek regulāri papildināti, izmantojot periodiskos izdevumus un interneta resursus. Apskatīt var tematiskās mapes par novadniekiem, ekonomisko un kultūras dzīvi, gleznas un materiālus par Bauņu pagasta vēsturi. 
 
Pirms bibliotēkas apmeklējuma ieskaties elektroniskajā Valmieras bibliotēku un ViA kopkatalogā!  Iespēja skatīt savu bibliotēkas kontu internetā, kā arī rezervēt vajadzīgās grāmatas. Lietotājvārdu un paroli jautāt bibliotēkā.

Bibliotēkas pakalpojumi: 

  • Literatūras izsniegšana uz mājām;
  • Konsultācijas par bibliotēku un tās izmantošanas iespējām;
  • Pieeja datoriem ar interneta pieslēgumu un elektroniskajām datu bāzēm (Letonika, Lursoft); 
  • Pieeja starpbibliotēku abonementam (SBA), kas sniedz iespēju bibliotēkas reģistrētajam lietotājam pasūtīt grāmatas, žurnālus, žurnālu rakstu pilnu tekstu kopijas no citām bibliotēkām;
  • Dokumentu kopēšana un drukāšana (maksas pakalpojums);
  • Citi.

Informācija internetvietnēs:
www.biblioteka.lv/
www.biblioteka.valmiera.lv/lv
*www.valmiera.biblioteka.lv/Alise/lv/home.aspx
www.kulturaskarte.lv

Pievienotie faili