Izglītība

Burtnieku novadā darbojas sešas izglītības iestādes. Pakāpeniski tiek modernizēts un attīstīts izglītības iestāžu darbs. Tiek veikta infrastruktūras uzlabošana, renovētas ēkas un veikti citi vides uzlabošanas pasākumi. Par tradīciju kļuvis pasākums „Burtnieku novada skolu laureāts”, kura laikā pašvaldība ik gadu sveic novada labākos skolēnus, novērtējot viņu mācību sasniegumus ar balvām. Nodrošināts bezmaksas transports uz izglītības iestādēm, pieejama bezmaksas ēdināšana u.c. atbalsti ģimenēm.

Pamatizglītību novadā iegūst Burtnieku Ausekļa pamatskolā, Matīšu pamatskolā un Rencēnu pamatskolā. Bērnu piepildītas ir Burtnieku novada pirmsskolas izglītības iestādes (PII): Valmieras pagasta PII “Burtiņš”, Matīšu pagasta PII “Namiņš”, Burtnieku pagasta PII “Sienāzītis”. Rencēnu pagastā pirmsskolas izglītība tiek nodrošināta pamatskolā.

Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit