Bibliotēkas

Līdz 14.aprīlim Latvijā izsludināta ārkārtas situācija Covid-19 vīrusa dēļ. Lai ierobežotu vīrusa izplatību, bibliotēkas apmeklētājiem slēgtas! Visi klātienes pasākumi atcelti, tiek pārtraukta iespēja pasūtīt grāmatas Valmieras reģiona bibliotēku kopkatalogā.  

Aicinām lasīt e-grāmatas:

latviešu valodā https://www.3td.lv/,
angļu valodā http://www.biblioteka.valmiera.lv/lv/biblioteka/piedavajam-iepazities-ar-plasu-e-gramatu-kolekciju-anglu-valoda.
Ja Tev nav autorizācijas dati, raksti uz bibliotēkas e-pastu.

Jau izsniegtajiem dokumentiem, lūdzam pagarināt izsniegšanas termiņus elektroniski vai zvanot. Lūdzam neraizēties par nokavētajiem termiņiem. Konsultācijas, informāciju par attālināto resursu izmantošanu un dokumentu elektronisko piegādi var saņemt zvanot vai sūtot e-pastu.


Burtnieku novadā darbojas septiņas bibliotēkas. Tās ir pagastu kultūras, informācijas un novadpētniecības centri. Bibliotēkas veic iespieddarbu, elektronisko izdevumu, rokrakstu un citu dokumentu uzkrāšanu, sistematizēšanu, kataloģizēšanu, bibliografēšanu un saglabāšanu, kā arī nodrošina informācijas pieejamību un tās izmantošanu iedzīvotājiem. Burtnieku novada  pašvaldības  bibliotēkas par prioritāti izvirzījušas novadpētniecību par pagastu vēsturi. 

Katru  gadu  bibliotēkas  piedalās  Ziemeļvalstu  bibliotēku  nedēļā  ar  īpašiem lasījumiem  bērniem. Lielākā  aktivitāte  ir  lasīšanas  veicināšanas  programma  “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”. Katru gadu kādā no novada bibliotēkām tiek rīkots “Bērnu, jauniešu un vecāku” pašu aktīvāko lasītāju noslēguma pasākums ar dažādām aktivitātēm.

Pirms bibliotēkas apmeklējuma ieskaties elektroniskajā Valmieras bibliotēku un ViA kopkatalogā!  Iespēja skatīt savu bibliotēkas kontu internetā, kā arī rezervēt vajadzīgās grāmatas. Lietotājvārdu un paroli jautāt bibliotēkā.