Bibliotēkas

Burtnieku novadā darbojas septiņas bibliotēkas. Tās ir pagastu kultūras, informācijas un novadpētniecības centri. Bibliotēkas veic iespieddarbu, elektronisko izdevumu, rokrakstu un citu dokumentu uzkrāšanu, sistematizēšanu, kataloģizēšanu, bibliografēšanu un saglabāšanu, kā arī nodrošina informācijas pieejamību un tās izmantošanu iedzīvotājiem. Burtnieku novada  pašvaldības  bibliotēkas par prioritāti izvirzījušas novadpētniecību par pagastu vēsturi. 

Katru  gadu  bibliotēkas  piedalās  Ziemeļvalstu  bibliotēku  nedēļā  ar  īpašiem lasījumiem  bērniem. Lielākā  aktivitāte  ir  lasīšanas  veicināšanas  programma  “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”. Katru gadu kādā no novada bibliotēkām tiek rīkots “Bērnu, jauniešu un vecāku” pašu aktīvāko lasītāju noslēguma pasākums ar dažādām aktivitātēm.

Pirms bibliotēkas apmeklējuma ieskaties elektroniskajā Valmieras reģiona bibliotēku kopkatalogā!  Iespēja skatīt savu bibliotēkas kontu internetā, kā arī rezervēt vajadzīgās grāmatas. Lietotājvārdu un paroli jautāt bibliotēkā.

Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit