Vides attīstības projektu konkurss

Burtnieku novada pašvaldības organizētajā “Vides attīstības projektu konkursā 2020” tika saņemti 18 projektu pieteikumi, no kuriem finansējums piešķirts 15. Jau sesto gadu projektu konkursa mērķis ir veicināt Burtnieku novada publiskās teritorijas sakoptību un drošību, dažādojot iespējas saturīgai un kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai publiskajā ārtelpā. Projektu īstenošanai piešķirts finansējums 7045,46 EUR apmērā.

Šī gada projekti tiks īstenoti Valmieras, Ēveles, Burtnieku un Matīšu pagastos. Biedrība “Esi aktīvs ziemā un vasarā” ap atpūtas kompleksā AVOTI esošo publisko skeitparku - slidotavu veidos dekoratīvo stādu dzīvžogu. SIA “Saimniecība 24” pie daudzdzīvokļu mājas Ozolu ielā 2, Valmiermuižā uzstādīs jaunu fizisko aktivitāšu un rotaļu iekārtu bērniem, kā arī demontēs vecās metāla šūpoles. Biedrība “BMX muzejs” izgatavos un uzstādīs informatīvo stendu pie BMX muzeja, kā arī ierīkos dekoratīvos apstādījumus. Dārzkopības kooperatīvā sabiedrība “Ziedonis” sakārtos kooperatīva koplietošanas teritoriju un uzstādīs tajā nojumi. Biedrība “Golfa un tenisa klubs AVOTI” pie tenisa kortiem veidos mežvīteņu dzīvžogu.

Ēveles pagasta pensionāru biedrība “Kadiķis”, par godu Ēveles baznīcas 200 gadu jubilejai, pie baznīcas atjaunos esošo celiņu segumu, atjaunos vecos solus un uzstādīs pāris jaunus, kā arī plānots atjaunot puķu dobes. Biedrības “Ozolgatves” un “Zilgmes” labiekārtos daudzdzīvokļu māju pagalmu Ēvelē, uzstādot papildus fizisko aktivitāšu un rotaļu iekārtas bērniem, atjaunojot smilšu kasti un uzstādot masīvkoka solus.

Burtnieku evaņģēliski luteriskā draudze un biedrība “Burtnieku ezerkrasts” labiekārtos teritoriju ap Burtnieku baznīcu un mācītājmuižu, izbūvējot žogu ap bērnu rotaļu laukumu un stādot dekoratīvos košumkrūmus. Biedrība “Kalndzirnavas” ierīkos skatu vietu un informatīvo stendu pie Burtnieku pagastā esošajām senajām vējdzirnavām, no kurām paveras unikāla ainava uz Burtnieku ezeru.

Matīšu svētā Mateja evaņģēliski luteriskā draudze sakops teritoriju pie Matīšu kapu kapličas – izraksts veco dzīvžogu, iestādīs mūžzaļos augus, ierīkos puķu podus sezonālajiem ziediem. Pie kapsētas un baznīcas esošajiem ziņojumu dēļiem tiks uzstādītas informatīvās plāksnes, kā arī pie šosejas P16 “Valmiera-Mazsalaca” tiks uzstādītas norādes uz LKOK piemiņas stēlu un uz A.Grīna piemiņas akmeni. Biedrība “Matīšu attīstība” iegādāsies un uzstādīs LED lampiņu virtenes, lai diennakts tumšajā laikā izgaismotu ceļu uz Kociņparka estrādi. SIA “Pučurgas muižas dārzi” sakops teritoriju ap Pučurgas dižakmeni, kas ir viens no lielākajiem mūsu pusē. Biedrība “Burtnieku makšķerēšanas un tūrisma skola” pie Burtnieku ezera Matīšu kanāla uzstādīs galdus ar soliem ērtākai atpūtai.

Nolikums (pievienotais fails, PDF)

Pielikumi (pievienotais fails, DOCX, pievienotais fails, ODT)

Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit