Jauniešiem

Burtnieku novada bērniem un jauniešiem ir iespējams pilnveidot savus talantus dažādās interešu izglītības programmās gan izglītības iestādēs, gan kultūras namos, kultūras centros un tautas namos. Dažādas aktivitātes bērniem, jauniešiem un visai ģimenei norisinās Burtnieku novada multifunkcionālajā jauniešu iniciatīvu centrā, Burtnieku pagastā, dienas centrā “Grieze”, Valmieras pagastā, kā arī Vecates pagasta kultūras centrā, kurā iekārtota jauniešu iniciatīvu grupas telpa. Burtnieku novadā aktīvi darbojas arī jauniešu biedrība "Virziens A", organizējot dažādus pasākumus un strādājot pie vietējās vides pilnveidošanas. 

Ik vasaru bērniem un jauniešiem ar Burtnieku novada pašvaldības finansiālu atbalstu norisinās dažādas nometnes un radošās dienas. Vasaras brīvlaikā Burtnieku novada pašvaldība administratīvajā teritorijā deklarētajiem skolēniem vecumā no 13 gadiem piedāvā darba vietas pašvaldības iestādēs un struktūrvienībās.

Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit