Skolēnu nodarbinātība vasaras brīvlaikā

Burtnieku novada pašvaldība 2021. gada vasarā piedāvā darba vietas pašvaldības iestādēs un struktūrvienībās skolēniem vecumā no 13 gadiem, kuri deklarēti Burtnieku novada administratīvajā teritorijā, un ārpusģimenes aprūpē (aizbildniecībā vai audžuģimenē) ievietotajiem bērniem.

 Skolēnu nodarbinātības vasaras brīvlaikā mērķis ir piedāvāt iegūt pirmo darba pieredzi, sniegt izpratni par profesijām un nepieciešamo zināšanu līmeni tajās, darba saturu, pienākumiem un perspektīvu. Tā arī ir iespēja lietderīgi pavadīt vasaras brīvdienas, iesaistoties algotā pagaidu darbā, saņemot par to atalgojumu.

Lai pieteiktos darbam, interesentiem ir jāaizpilda pieteikuma anketa, kura jāiesniedz no 5. līdz 20. maijam jebkurā no Burtnieku novada pagastu pārvaldēm apmeklētāju pieņemšanas laikos. Pieteikuma anketu var aizpildīt iepriekš un nogādāt pagastu pārvaldēs vai slēgtajās pastkastēs pie tām.

Darbu plānots organizēt trijos periodos: no 5. jūlija līdz 16. jūlijam; no 19. jūlija līdz 30. jūlijam; no 2. augusta līdz 13. augustam. Nodarbinātības pasākumos iesaistītie skolēni strādā divas nedēļas, nepārsniedzot 4 stundas dienā un 20 stundas nedēļā.

 Jāņem vērā!

Ārsta izziņa par veselības stāvokli, kurā norādīts, ka skolēna veselības stāvoklis atļauj strādāt algotu darbu, būs jāiesniedz brīdī, kad tiks noslēgts darba līgums.

Skolēnam jābūt bankā atvērtam norēķinu kontam, lai varētu pārskaitīt darba algu (nederēs bērna likumiskā pārstāvja norēķinu konts, kā arī netiks veikta algas izmaksa skaidrā naudā).

 Pieteikums-iesniegums skolēnu nodarbinātībai vasarā

WORD dokuments

PDF dokuments

 

ODT dokuments

Dokumenti

Kārtību, kādā tiek organizēta Burtnieku novadā deklarēto skolēnu nodarbinātība vasaras brīvlaikā, nosaka Burtnieku novada pašvaldības nolikums Nr. 4/2012 “Par skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā Burtnieku novada pašvaldībā”.

Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit