Jaunumi

attēls

Vecāki mācās

2010-12-09

Svētīgi starojot pirmajai Adventes svecei, apliecības par to, ka kļuvuši zinošāki vecāki saviem bērniem saņēma astoņi Valmieras pagasta vecāki, kuri no septembra apmeklēja bērnu emocionālās audzināšanas (BEA) apmācības grupu.

Svētīgi starojot pirmajai Adventes svecei, apliecības par to, ka kļuvuši zinošāki vecāki saviem bērniem saņēma astoņi Valmieras pagasta vecāki, kuri no septembra apmeklēja bērnu emocionālās audzināšanas (BEA) apmācības grupu. Burtnieku novada sociālais dienests organizējis jau vairākas apmācības grupas, kurās vecākiem 10 nodarbībās bijusi iespēja iepazīt savu bērnu no dažādiem aspektiem, uzzināt, kas ir būtiskākās lietas, kuras mums kā vecākiem jāiedod saviem bērniem, īpaši pirmskolas vecumā, apgūt jaunas disciplinēšanas metodes, uzklausīt citu vecāku pieredzi, jautāt, diskutēt par dažādām ar bērnu audzināšanu saistītām tēmām, kā arī iegūt domubiedrus un draugus.


Šoreiz grupā apvienojās gados jauni vecāki, kuru mazuļiem cītīgi skaitījām līdzi katru mēnesi – kuram otrais, kuram septītais. Trīsgadnieks Marks bija vecākais. Domājams, kā draugi no grupas atvadījās ne tikai vecāki, bet arī Vanesa Marta, Aleks un Aigars, kuri kopā ar vecākiem ceturtdienu rītos nāca uz Atbalsta centru Draudzības ielā, omulīgi „tusēja”, brokastoja, nosnauda un netraucēja vecākiem mācīties.


Grupas nodarbībās bieži sarunas aizvirzījās par pāru savstarpējām attiecībām, kā tās ietekmē bērna ienākšana ģimenē un otrādi – kā attiecības ietekmē bērnu. Atklāti runājām par situācijām, kad paši jūtamies noguruši, stresaini un dusmīgi, un nespējam bērnam dot to labāko, meklējām iespējas, kā tikt pāri šīm situācijām.
Kā vienmēr, īpašs prieks, ka nodarbībās piedalījās gan mammas, gan tēti.


Apliecības saņēma Aleka vecāki Sandra Riškevica un Nauris Cālītis, Aigara māmiņa Anita Sondore, Marka vecāki Rudīte Šīrante un Andis Fadejevs, Vanesas Martas vecāki Līva Zariņa un Jānis Sūcis un Emīla tētis Vladimirs Mitrovskis.


Lai brīnišķīgs Ziemassvētku gaidīšanas laiks jūsu ģimenēs, grupas „absolventi”!

 

Ieva Ruka
Valmieras pagasta sociālā darbiniece

ZIŅU ARHĪVS2021    2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit