Jaunumi

Vēl šonedēļ var iesniegt novada logo skices

2010-11-25

Burtnieku novada pašvaldība ir izsludinājusi ideju konkursu „Par Burtnieku novada pašvaldības logo izstrādi”. Tā mērķis ir izstrādāt Burtnieku novada logo, lai veicinātu tā atpazīstamību un vienotu vizuālo tēlu. Katrs dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā trīs logotipu darbus, taču katrs piedāvājums jānoformē un jāiesniedz atsevišķi. Konkursam iesūtītos darbus vērtēs pašvaldības domes apstiprināta komisija. Konkursa darbus iespējams iesniegt līdz 2010. gada 10. decembrim plkst. 16:00, Burtnieku novada pašvaldības Valmieras pagasta pārvaldē, 4. kabinetā.

Iesniegtos darbus vērtēs kompetenta žūrija sešu cilvēku sastāvā. Konkursā apbalvos pirmo trīs vietu ieguvējus, kuri par labākajām skiču idejām saņems pašvaldības sarūpētas naudas balvas, tādēļ konkursā aktīvi aicināts piedalīties ikviens interesents.

Kā paredz konkursa nolikums, izstrādātajam Burtnieku novada logo, kas tiks izmantots dažādos Burtnieku novada informatīvajos un prezentācijas materiālos, arī uz suvenīriem, prezentācijas dāvanām, internetā u.c., jāveicina Burtnieku novada kā tūrisma galamērķa atpazīstamība vietējā un starptautiskajā tirgū, jāveido vienots un pievilcīgs Burtnieku novada kā viesmīlīga novada tēls. Tāpēc Burtnieku novada logo jāasociējas ar vietu, kura izraisa vēlmi atpūsties, rada priekšstatu par viesmīlīgu, aicinošu, harmonisku, drošu, pievilcīgu, plaukstošu un aktīvu vietu, kuras galvenās priekšrocības, salīdzinoši ar citiem konkurentiem tūrisma tirgū, meklējamas savienojumā starp kultūru, dabu, vēsturi un cilvēkiem.

Saskaņā ar konkursa nolikumu, logo jābūt vienkāršam, vienlaikus uzmanību piesaistošam, savdabīgam, pievilcīgam un lietojamam dažādos mērogos, viegli uztveramam, asociējošam ar Burtnieku ezera tēmu. Logo dizainā obligāti jāizmanto uzraksts “Burtnieku novads”, kā arī ne vairāk par 4 krāsām. Logo izveidē izmantojami visi grafiskie un glezniecības līdzekļi; darbi iesniedzami papīra un/vai datorgrafikas formātā. Tāpat autori lūgti pievienot iesniegtā darba īsu paskaidrojošu aprakstu.

Konkursa nolikums pieejams šeit.

ZIŅU ARHĪVS2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


PASĀKUMU KALENDĀRS


Tuvākie pasākumi
 Izstrādāts DirectHit