Jaunumi

Psihologs Burtnieku novadā

2010-11-13

Sociālais dienests atgādina, ka Burtnieku novadā savu darbu turpina divi psihologi – Mārīte Nimroda un Anna Kalniņa Liela daļa iedzīvotāju jau pazīst kādu no viņām. Šoreiz neliels ieskats viņu darbā tiem, kuri ir domājuši par palīdzības meklēšanu pie psihologa, bet nav pārliecināti, kas būtu visnepieciešamākais.
Mārīte Nimroda darbojas kā klīniskais psihologs. Speciālistes zināšanas, prasmes un pieredze palīdz sniegt atbilstošu palīdzību dažādu garīgo, emocionālo vai uzvedības traucējumu, kā arī psiholoģisko problēmu gadījumos.


Konsultāciju laikā tiek analizētas dažādas dzīves situācijas, kas palīdz cilvēkam apzināties un izprast savu psihisko stāvokli, apzināties problēmu un rast tai risinājumu. Sadarbība ar psihologu veicina arī personības izaugsmi un emocionālo stabilitāti.


Uz konsultāciju iespējams nākt vienam vai pārim, ģimenei kopā. Iespējams,  pietiks ar vienu konsultāciju, bet dziļāku problēmu risināšanai paies ilgāks laiks.. Mārīte Nimroda spēs palīdzēt arī krīzes situācijās.
Mārīte Nimroda ir viena no retajām psiholoģēm, kura ieguvusi sertifikātu, kas dod tiesības veikt vardarbībā cietušo bērnu rehabilitāciju dzīvesvietā.


Anna Kalniņa ir psihologs, kuras darbalauks vairāk saistīts ar jautājumiem, kas skar izglītības iestādes un visas pedagoģiskā procesā iesaistītās personas. Psiholoģes uzdevums ir sniegt individuālas konsultācijas bērniem un skolotājiem jebkurā novada skolā un pirmsizglītības iestādēs, kā arī jebkuram novada iedzīvotājam. Psiholoģiska rakstura problēmas tiek risinātas, strādājot ar klases kolektīviem un atsevišķām grupām. Anna labprāt piedalās skolas vecāku sapulcēs.


Ar psiholoģes palīdzību drīz Matīšu pamatskolā darbu uzsāks Vecāku skoliņa, kuras lekciju laikā būs iespējams padziļināt izpratni par savu bērnu.


Jau pāris gadus lielā cieņā ir Annas vadītās pašizaugsmes grupas pieaugušajiem, kuras ceturtdienu vakaros notiek Matīšos, iepriekšējā gadā arī Rencēnos.


Annas Kalniņas papildus iegūtā izglītība, paver lielas iespējas domāt par jaunu atbalsta vai praktisku treniņu grupu veidošanu visā novadā.


Abas psiholoģes, savu kompetenču robežās, veic psihodiagnostiku un sniedz atzinumus iestādēm, kuras pārstāv bērnu un ģimeņu intereses.
Svarīgi piebilst, ka abām psiholoģēm ir atbilstošas izglītības - maģistra grāds psiholoģijā, kā arī papildus iegūti sertifikāti savā specialitātē, tātad visas iespējas saņemt profesionālu palīdzību.


Mārīte Nimroda (t.29173657) darbojas Atbalsta centrā ģimenēm ar bērniem Valmieras pagastā (Valmiermuižā, Draudzības ielā 12 A), konsultācijas notiek trešdien un ceturtdien, iespējams vienoties arī par citu laiku.


Anna Kalniņa (t.29225729) ceturtdienās visu dienu darbojas Matīšu pagastā (gan skolā, gan pašvaldības telpās), savukārt otrdienās un trešdienās pēc nepieciešamības dodas uz Ēveli vai Rencēniem.


Par tikšanās laiku iepriekš telefoniski jāvienojas (neaizmirsīsim, ka konsultāciju laikā speciālistu telefons var būt izslēgts, tātad droši zvanīsim vēlreiz!). Neskaidrību gadījumā droši griezieties pie sociālajiem darbiniekiem jebkurā no pagasta pārvaldēm!


Konsultācijas pie psiholoģēm, pateicoties, pašvaldības izpratnei par psiholoģiskās palīdzības nozīmi, Burtnieku novada iedzīvotājiem ir bez maksas.

ZIŅU ARHĪVS2021    2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit