Jaunumi

Iedzīvotājiem iespēja piedalīties seminārā par mājokļu renovāciju

2010-11-02

Š.g. 4.novembrī Valkā informatīvas kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros notiks seminārs par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju. Semināra laikā interesenti tiks informēti par Eiropas Reģionālā attīstības fonda aktivitātes „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” nosacījumiem un ieguvumiem.

Seminārs tiek organizēts ar mērķi aktivizēt privāto un pašvaldību apsaimniekošanas uzņēmumu iesaistīšanos daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijas procesā, informējot par pieejamo Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansējumu māju renovācijai. Pasākumu organizē Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Pašvaldību savienība,  Valkas novada Dome sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centru.

Dalībai seminārā aicinām apsaimniekošanas uzņēmumu un dzīvokļu īpašnieku biedrību pārstāvjus, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju namu vecākos, dzīvokļu īpašniekus un būvniecības uzņēmumu pārstāvjus. Pasākuma laikā klātesošie tiks informēti par ES aktivitāti „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi”, ēku siltināšanas ieguvumiem un to, kas jāņem vērā projekta īstenošanas laikā no būvniecības darbu veikšanas aspekta. Seminārā arī piedalīsies SIA „Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” pārstāvis Oļegs Kukuts, kurš informēs par pieredzi šādu projektu īstenošanā. Pasākumā piedalīsies arī Valkas novada Domes priekšsēdētājs Kārlis Albergs.

Pēc semināra būs iespēja uzdot jautājumus par projektu sagatavošanu, būvniecības procesa organizēšanu un citiem jautājumiem Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, kā arī kampaņas „Dzīvo siltāk” sadarbības partneriem.

Seminārs notiks š.g. 4.novembrī plkst. 11:00 Valkā, Semināra ielā 9 (Valkas novada Domes telpās). Laipni aicināti visi interesenti.

Dalībai seminārā lūdzam pieteikties Ekonomikas ministrijā (inese.berzina@em.gov.lv, 67013240).

Informatīvā cikla par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšanu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Ekonomikas ministrijas darbinieki viesosies kopumā 14 pilsētās. Plānots, ka nākamie pasākumi Krāslavā (10.novembris), Ludzā (11.novembris); Smiltenē (16.novembrī), Jelgavā (24.novembrī) un Rīgā (2.decembrī).

Par aktivitāti

Eiropas Savienības aktivitātes „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” aktivitātes mērķis ir paaugstināt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitāti, lai nodrošinātu dzīvojamā fonda ilgtspēju un energoresursu efektīvu izmantošanu. Aktivitātes īstenošanai piešķirtais finansējums ir 44, 37 milj. lati.

Informācija par aktivitāti ir pieejama LIAA mājas lapas www.liaa.gov.lv sadaļā „ES fondi”. Klienti par neskaidrajiem jautājumiem ir aicināti vērsties LIAA Klientu apkalpošanas nodaļā pa tālruni 67039499, klātienē – Pērses ielā 2, Rīgā (1.stāvā) vai e-pastu – jautajumi@liaa.gov.lv.

Jaunumiem par mājokļu renovāciju var sekot arī Twitter - twitter.com/siltinam.

Semināra programma pielikumā.

 

Evita Urpena
Ekonomikas ministrijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
67013103


ZIŅU ARHĪVS2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009