Jaunumi

attēls

Rudens krosa starp Burtnieku novada skolām rezultāti

2010-10-06

Rudens krosa starp Burtnieku novada skolām 2010 rezultāti.

1500 m kross zēni:
I vieta Inguss Cekuls Ēvele
II vieta Artūrs Zalts Burtnieki
III vieta Vjačeslavs Konars Rencēni
Jānis Kiselis Ēvele
Gvi

Rudens krosa starp Burtnieku novada skolām 2010 rezultāti.

1500 m kross zēni:
I vieta Inguss Cekuls Ēvele
II vieta Artūrs Zalts Burtnieki
III vieta Vjačeslavs Konars Rencēni
Jānis Kiselis Ēvele
Gvido Cekuls Ēvele
Andris Žingels Rencēni
Paulis Žuravļovs Rencēni
Edgars Melkurts Burtnieki
Ģirts Ārgalis Burtnieki

1500 m kross meitenes:
I vieta Kornēlija Andrejanova Burtnieki
II vieta Marija Smirnova Burtnieki
III vieta Anna Karlsone Burtnieki

1000 m kross zēni:
I vieta Viesturs Stuķēns Burtnieki
II vieta Elvis Poruks Ēvele
III vieta Rihards Buliņš Burtnieki
Nikolajs Sergejevs Ēvele
Elvis Zaremba Ēvele
Madars Puķītis Rencēni
Viktors Mikuckis Rencēni
Kaspars Kvetkovskis Rencēni
Endijs Kalnietis Burtnieki
Eduards Ozerinskis Burtnieki

1000 m kross  meitenes:
I vieta Terēze Zalte Burtnieki
II vieta Maija Zaksa Burtnieki
III vieta Līga Baražus Ēvele
Justīne Bērziņa Ēvele
Marita Irbe Rencēni
Monta Paula Oliņa Rencēni
Sintija Undraite Burtnieki

800 m kross zēni:

I vieta Mārcis Dzirkals Matīši
II vieta Eduards Doķis Ēvele
III vieta Edgars Ivanovs Burtnieki
Jānis Maļinovskis Ēvele
Kalvis Lazda Ēvele
Uldis Mustis Rencēni
Rimants Jančevskis Rencēni
Artūrs Ivanovs Burtnieki
Krists Ričards Dzirkalis Matīši
Gustavs Kārkliņš Matīši

800 m kross meitenes:
I vieta Elīna Kaimiņa Burtnieki
II vieta Dinija Vavžika Ēvele
III vieta Inese Vītola Ēvele
Marta Puriņa Ēvele
Sindija Limberte Rencēni
Viktorija Komare Rencēni
Viktorija Smirnova Burtnieki
Biruta Baumane Burtnieki
Adrija Drille Matīši

500 m kross zēni
:
I vieta Renārs Kamergrauzis Rencēni
II vieta Jurģis Ādamsons Matīši 
III vieta Dāvis Dreimanis Burtnieki
Mārtiņš Roķis Ēvele
Ričards Eglītis Ēvele
Aivars Ozoliņš Ēvele
Mairis Maļikens Rencēni
Dans Harijs Oliņš Rencēni
Ralfs Undraitis Burtnieki
Kristians Ošiņš Burtnieki
Aleksandrs Solomons Matīši
Dainis Sladža Matīši
Oskars Antonovs Matīši

500 m kross meitenes:
I vieta Anna Ivanova Burtnieki
II vieta Anna Viktorija Zinkovska Rencēni
III vieta Rasa Ņikitina Matīši
Ilva Balode Ēvele
Alise Voičika Ēvele
Deila Šīrone Ēvele
Līga Puriņa Rencēni
Samanta Upmace Rencēni
Una Zvejniece Burtnieki
Maija Smirnova Burtnieki
Arta Logina Matīši
Rita Rogačova  Matīši
Jana Apsīte Matīši

300 m kross zēni:
I vieta Artūrs Hermanis Mednis Rencēni
II vieta Emīls Sorokins Burtnieki
III vieta Dāvids Brahmanis Burtnieki
Kristians Netlis Ēvele
Atis Mitrauskis Ēvele
Gundars Teteris Ēvele
Artūrs Rinmanis Rencēni
Kristaps Roms Rencēni
Krišs Krūmiņš Burtnieki
Andrejs Tridubs Matīši
Ralfs Ziemiņš Matīši
Sandis Sladža Matīši
Ansis Rūdolfs Rudzītis Matīši
Markuss Šebeks Matīši
Dāvis Drunka Matīši
Viktors Morozovs Matīši

300 m kross meitenes:
I vieta Elizabete Juraša Burtnieki
II vieta Santa Biele Rencēni
III vieta Daniela Dafne Hāne Rencēni
Megija Sedvalde Ēvele
Samanta Ozoliņa Ēvele
Evija Puriņa Ēvele
Elīna Bombaka Rencēni
Guna Grīnberga Burtnieki
Elza Krauze Burtnieki
Anna Birzgale Matīši
Santa Gaugere Matīši
Dārta Darbiniece Matīši
Liene Meisīte Matīši
Anna Beāte Bērziņa Matīši
Vineta Puriņa Matīši










ZIŅU ARHĪVS



2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


PASĀKUMU KALENDĀRS


Tuvākie pasākumi
 



Izstrādāts DirectHit