Jaunumi

Skolotāju diena Burtnieku Ausekļa vidusskolā un Rencēnu pamatskolā

2010-10-04

Skolotāju diena atnāk neparasta visās Latvijas mācību iestādēs - arī Burtnieku Ausekļa vidusskolā. Vidusskolēni Kristīne Auziņa, Andris Dietlavs, Linards Balka, Ēriks Skļarskis, Jānis Celmiņš, Māra Rikmane, Elīna Miščenkova un Linda Upeniece pieņem izaicinājumu strādāt ar 1.-4. klašu skolēniem. Savukārt skolēnu dome – Artūrs Zalts, Marta Ruska, Kornēlija Andrejanova, Ruslans Opaļeņiks, Ieva Riekstiņa, Oļegs Batjala, Eduards Ozerinskis un Signe Sēne uzaicināja skolotājus uz Skolotāju dienas pasākumu "Diena pirms....jeb ticība, cerība un mīlestība." Visi bija ieintriģēti, kas aiz šī nosaukuma slēpjas. Izrādās, ka bija izveidotas īpašas vēlēšanu apvienības "alternatīvajām vēlēšanām" un deputātu kanditāti ir visi Burtnieku Ausekļa vidusskolas skolotāji. 5.-11. klašu skolēni bija sagatavojuši priekšnesumus par tēmu "Ticība, cerība un mīlestība", jo bez tām skolotāju darbs būtu neiespējams. 5. klase dejoja Daigas Kīnas veidoto deju "Es ticu enģeļiem". 6. klase dziedāja J. Vizbuļa dziesmu ar Leonīda Breikša vārdiem "Mana ticība". 7. klase bija iestudējusi skeču "Literatūras stunda - neiespējamā misija un lielās cerības". 8. klase bārstīja domugraudus, bet devītie dziedāja R. Paula dziesmu ar J. Petera "Sanāciet, sadziediet, sadancojiet". Vidusskolēni lasīja Haliba Džibrāna vārsmas par darbu un mīlestību un dziedāja R. Paula dziesmu ar V. Belševicas vārdiem "Kamolā tinēja". Skolas dome iepazīstināja ar skolotāju atbildēm uz trim svarīgiem jautājumiem: Kam Jūs ticat? Uz ko jūs cerat? Ko Jūs mīlat? Šajā "vēlēšanu kampaņā" darbojās "prasmīgi elektori" kā rezultātā katrs skolotājs tika pie savas "ministrijas" un asprātīgas dāvanas. Pasākuma nobeigumā skolotājas sveica Vecāku domes aktīvs pārstāvis Mareks Justs, patīkami pārsteidzot gan pedagogus, gan audzēkņus. Skolotāji pateicas skolēnu domei un visiem skolēniem par interesanto, pārdomāto un sirsnīgo izstudējumu.   

Signe Sēne
Skolēnu domes pārstāve


1.oktobrī Rencēnu pamatskolā notika tradicionāli pasākumi. Stundas vadīja 8. un 9. klašu skolēni. Skolotāji tajā laikā saņēma patīkamas dāvanas un apsveikumus no LR IZM, Skolu pārvaldes, skolotāju arodorganizācijas, Burtnieku novada pašvaldības, skolas administrācijas, SIA „Foriks”. Īpaši patīkami bija apsveikumi no skolēniem, kuri izskanēja skolas aktu, zālē rezumējot un analizējot skolēnu vadītās mācību priekšmetu stundas. Skolotāji tika apdzejoti, apdziedāti un mīļu vārdu sveikti. Un, protams, visiem tika rudens ziedi. Skolotājiem tika dota iespēja veidot savu politisko partiju un izvērst aģitācijas reklāmas kampaņu. Domāju, ka nākamajā dienā Saeimas vēlēšanās mēs noteikti būtu sekmīgi startējuši. Žēl vienīgi, ka neiekļāvāmies termiņos. Pasākuma ietvaros sveicām arī mūsu pensionētos skolotājus. Turpinājumā sēdāmies autobusā un devāmies pieredzes apmaiņas braucienā. Šoreiz tēma: sociālās un dabas zinības „Mamma daba” ietvaros. Viesojāmies Vijciema čiekurkaltē, Vijciema baznīcā , z/s „Veckūkuri” (jogurta ražošana), apskāvām Kaņepju dižozolu.

Ģirts Grava
Skolas direktors

ZIŅU ARHĪVS2021    2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit