Jaunumi

Burtnieku novads piedalās projektu konkursā par klasiskās mūzikas koncerta rīkošanu Matīšos

2010-09-06

 

Burtnieku novada Matīšu kultūras nams piedalās Labiedarbi.lv piektajā projektu konkursā un cīnās par finansiālu atbalstu klasiskās mūzikas koncerta sarīkošanai, lai pagasta iedzīvotājos radītu interesi par klasisko mūziku. 

Vienu stundu pirms koncerta jaunieši viduslaiku tērpos veidos “dzīvās skulptūras” Sv.Mateja baznīcas dārzā, tādējādi pievēršot iedzīvotāju uzmanību koncertam. Koncets notiks baznīcā, kurā piedalīsies viduslaiku tērpu izstādes dalībnieki savos tērpos - tas radīs īpašas izjūtas un neaizmirstamu pārdzīvojumu gan pašiem jauniešiem, gan koncerta apmeklētājiem.

Projekta pieteikumā norādīts, ka projekta realizācija palīdzēs pilnīgāk apzināt un popularizēt kultūras daudzveidību, tiks nodrošināta kultūras pieejamība iedzīvotājiem un tiks veicināta iedzīvotāju iesaistīšanās kultūras procesos.

Šis projekts 55 pieteikumu konkurencē ir iekļuvis Labiedarbi.lv projektu konkursa otrajā kārtā, un ar 14 citiem projektiem sacenšas par sabiedrības atbalstu projektam un finansiālu atbalstu tā īstenošanai.

Projekta īstenošanai ir nepieciešams 842 latu liels finansējums. Palīdzēt to iegūt var ikviens Burtnieku  novada iedzīvotājs vai idejas atbalstītājs, bezmaksas balsojot portālos Labiedarbi.lv (http://ej.uz/x58) un Draugiem.lv (http://ej.uz/bhn). Pašlaik projekts ar 15 balsu lielu/mazu atbalstu atrodas 14. vietā. Balsot par šo projektu iespējams visa septembra laikā. Balsošana abos portālos ir sinhronizēta - neatkarīgi no tā, kurā portālā apmeklētājs nobalso par projektu, saņemto balsu skaits automātiski skaitās kopā un ir identisks abos portālos. Balsot un sekot līdzi balsojuma rezultātiem var 24 stundas diennaktī.

Septembra projektu konkursa kopējais finansējuma fonds ir 8783,5 lati. Tas, cik daudz projektu iegūs finansiālu atbalstu, ir atkarīgs no tā, cik liels finansējums nepieciešams, lai realizētu projektus ar augstāko balsu skaitu. Finansējums projektiem tiek piešķirts saņemto balsu skaita secībā.

Sīkāka informācija par projektu Labiedarbi.lv: www.labiedarbi.lv vai www.draugiem.lv/special/labiedarbi/
Informāciju sagatavoja:
Elīna Sprūde-Nesenberga
Labiedarbi.lv projekta asistente
Tālrunis: 66051666 vai 28805384
E-pasts: Elina.Sprude-Nesenberga@labiedarbi.lv

 

ZIŅU ARHĪVS2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009