Jaunumi

Matīšu vasaras sporta svētku rezultāti

2010-08-16

Aizvadītajā sestdienā Matīšos norisinājās pagasta vasaras sporta svētki, kur dalībniekiem bija iespēja sacensties futbola soda sitienos, basketbola soda metienos, šautriņu mešanā, strītbolā, volejbolā, ģimeņu stafetē, koka zivtiņas makšķerēšanā. Balvas saņēma arī vislabāk noformētās komandas.

Rezultātu kopsavilkums
FUTBOLA SODA          Vecuma grupa  (6)    Vārds,uzvārds/ nosaukums
1. futbola soda sitieni     7- 9 g.   
1. vieta                                                    Roberts Āmanis
2. vieta                                                    Kristiāns Skulte
3. vieta                                                    Kristena Lapiņa
2.futbola soda sitieni    10 -12 g.   
1. vieta                                                    Pāvils Ņikitins
2. vieta                                                    Helmuts Lapko
3. vieta                                                    Rasa Ņikitina
3.futbola soda sitieni    13 – 15 g.   
1. vieta                                                    Lāsma Graudiņa
2. vieta                                                    Līvija Linde
3. vieta                                                    Andžs Liepiņš
4.futbola soda sitieni    sievietes    
1. vieta                                                    Laura Margeviča
2. vieta                                                    Ināra Salaciete
3. vieta                                                    Laila Riba
5 .utbola soda sitieni    vīrieši   
1. vieta                                                    Edijs Skulte
2. vieta                                                    Māris Staselovičs
3. vieta                                                    Andris Rutkovskis
6.futbola soda sitieni    vecvecāki   
1. vieta                                                    Dzintra Migla
2. vieta                                                    Kira Vaviļčenkova
3. vieta                                                    Jānis Kalniņš


2.BASKETBOLA SODA METIENI    Vecuma grupa         (5)    Vārds,uzvārds/ nosaukums
1.basketbola soda metieni         7-9 g.   
1. vieta                                                                         Arturs Ņikitins
2. vieta                                                                         Pauls Migla
3. vieta                                                                         Kristena Lapiņa
2.basketbola soda metieni        10 – 12 g.   
1. vieta                                                                         Helmuts Lapko
2. vieta                                                                         Ingars Delvers
3. vieta                                                                         Adrija Drille
3.basketbola soda metieni        13 – 15 g.   
1. vieta                                                                         Ainārs Dumbergs
2. vieta                                                                         Helvijs Apsīte
3. vieta                                                                         Andrejs Piļipovecs
4.basketbola soda metieni       sievietes   
1. vieta                                                                         Zane Balaško
2. vieta                                                                         Jevgēņija Rogočova
3. vieta                                                                         Sintija Skulte
5.basketbola soda metieni        vīrieši   
1. vieta                                                                         Mārcis Balaško
2. vieta                                                                         Ilvars Bluķis
3. vieta                                                                         Andis Dzirkalis

3.
ŠAUTRIŅU MEŠANA            Vecuma grupa  (7)     Vārds,uzvārds/ nosaukums
šautriņu mešana             Līdz 6 g.vecumam   
1. vieta                                                            Ruslans Lučins
2. vieta                                                            Elīna Riba
3. vieta                                                            Baiba Rozenštoka
1 .šautriņu mešana            7- 9 g.   
1. vieta                                                            Megija Delvere
2. vieta                                                            Renats Vogolovičs
3. vieta                                                            Ralfs Ziemiņš
2.šautriņu mešana           10 -12 g.   
1. vieta                                                           Gustavs Kārkliņš
2. vieta                                                           Ilze Ādamsone
3. vieta                                                           Andžela Koņkova
3.šautriņu mešana          13 - 15 g.   
1. vieta                                                           Helvijs Apsīte
2. vieta                                                           Andrejs Piļipovecs
3. vieta                                                           Andžs Liepiņš
4.šautriņu mešana         sievietes   
1. vieta                                                           Laura Margeviča
2. vieta                                                           Dace Rulle
3. vieta                                                           Inga Lapiņa
5.šautriņu mešana        vīrieši   
1. vieta                                                           Ēriks Rudzītis
2. vieta                                                           Gints Ābele
3. vieta                                                           Andis Dzirkalis
6.šautriņu mešana       vecvecāki   
1. vieta                                                           Ināra Salaciete
2. vieta                                                           Dzintra Migla
3. vieta                                                           Ināra Delvere


4. STRĪTBOLS     Vecuma grupa         (5)    Vārds,uzvārds/ nosaukums
1. vieta                                                           komandai    “KREKERI”
2. vieta                                                           komandai    “BURUNDUKI”
3. vieta                                                           komandai    “JENOTI”
5.VOLEJBOLS       
1.vieta                                                            komandai    “ZK - 1”
2.vieta                                                            komandai    “ČIEKURIŅI”
3.vieta                                                            komandai    “ZK - 2”
6.MATĪŠNIECE (sacensība sievietēm)       
1.vieta                                                            Jevgeņija Rogočova
2.vieta                                                            Ilze Ādamsone
3.vieta                                                            Veneranda Logina
7.SPĒKAVĪRS (sacensība vīriešiem)       
1.vieta                                                            Raimonds Lučins
2.vieta                                                            Rolands Migla
3.vieta                                                            Aivars Logins

8.
ĢIMEŅU STAFETE           Vecuma grupa  (6)    Vārds,uzvārds/ nosaukums
1. vieta                                                           komandai    “TRĪS PUNKTIŅI”
2. vieta                                                           komandai    “RŪĶĪŠI”
3. vieta                                                           komandai    “VIENALGA”
9.KOKA ZIVTIŅAS MAKŠĶERĒŠANA       
Koka zivtiņas makšķerēšana    7 – 9 g.   
1. vieta                                                           Arturs Ņikitins
2. vieta                                                           Roberts Āmanis
3. vieta                                                           Nora Altmane
Koka zivtiņas makšķerēšana    10 – 12 g.   
1. vieta                                                           Ilze Ādamsone
2. vieta                                                           Adrija Drille
3. vieta                                                           Arta Logina
Koka zivtiņas makšķerēšana    13 – 15 g.   
1. vieta                                                           Aiga Mušperte
2. vieta                                                           Renāte Rulle
3. vieta                                                           Andžs Liepiņš
Koka zivtiņas makšķerēšana    sievietes   
1. vieta                                                           Zenta Auziņa
2. vieta                                                           Andris Rutkovskis
3. vieta                                                           Ilvars Bluķis
Koka zivtiņas makšķerēšana    vīrieši   
1. vieta                                                           Ēriks Rudzītis
2. vieta                                                           Andris Rutkovskis
3. vieta                                                           Ilvars Bluķis
Koka zivtiņas makšķerēšana    vecvecāki   
1. vieta                                                           Fēlikss Mazkalns
2. vieta                                                           Dzintra Migla
3. vieta                                                           Ināra Delvere
10. KOMANDU NOFORMĒJUMS       
1.vieta                                                            komandai    “AHOI!”
2.vieta                                                            komandai    “KREKERI”
3.vieta                                                            komandai    “SAULAINĀS”





ZIŅU ARHĪVS



2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


PASĀKUMU KALENDĀRS


Tuvākie pasākumi
 



Izstrādāts DirectHit