Jaunumi

Burtnieku novada Ēvelē nepieciešams labiekārtots rotaļu laukums

2010-07-14

Labiedarbi.lv trešajā projektu konkursā ar projektu „Kopā darbošanās prieks” piedalās Burtnieku novada Ēveles pamatskola. Projekta mērķis ir labiekārtots rotaļu laukums Ēveles pagasta mazajiem iedzīvotājiem.
„Dzīvojam laukos, un vienīgā vieta, kur spēlēties pirmsskolas vecuma bērniem, ir daudzdzīvokļu pagalms ar veciem padomju laika rotaļu elementiem, kuri ir neestētiski un nedroši. Svarīgi ir tas, ka šo laukumu ik dienu varēs apmeklēt arī trūcīgo un maznodrošināto ģimeņu bērni, kas neapmeklē pirmsskolas grupu finansiālu grūtību dēļ,” par projekta nepieciešamību raksta tā pieteicēji.


„Kopā darbošanās prieks” 42 pieteikumu konkurencē iekļuva Labiedarbi.lv konkursa otrajā kārtā, un līdz ar 15 citiem projektu pieteicējiem sacenšas par finansiāla atbalsta saņemšanu tā īstenošanai.
Rotaļu laukumā iecerēts regulāri rīkot pasākumus ģimenēm ar pirmsskolas vecuma bērniem: ar dažādu pasaku varoņu piedalīšanos mācīt bērniem rotaļāties un apgūt dažādas sportiskas aktivitātes, izglītot bērnu vecākus par vecumposmu īpatnībām un iedrošināt spēlēties kopā ar saviem bērniem.


Projekta īstenošanai ir nepieciešams 1690 latu liels finansējums. Palīdzēt to iegūt var ikviens Burtnieku novada iedzīvotājs vai vienkārši idejas atbalstītājs, bez maksas balsojot portālos Labiedarbi.lv (http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/kopa-darbosanas-prieks.html) un Draugiem.lv (http://bit.ly/ddsouv).


Balsošana abos portālos ir sinhronizēta - neatkarīgi no tā, kurā portālā apmeklētājs nobalso par projektu, saņemto balsu skaits automātiski skaitās kopā un ir identisks abos portālos. Balsot un sekot līdzi balsojuma rezultātiem var 24 stundas diennaktī.


Balsošana ir spēkā līdz šī gada 31.jūlijam. Pašlaik projekts „Kopā darbošanās prieks” ar 718 balsu lielu sabiedrības atbalstu atrodas 2. vietā.


Jūlija projektu konkursa kopējais finansējuma fonds ir 7134,5 lati. Tas, cik daudz projektu iegūs finansiālu atbalstu, ir atkarīgs no projektu ar augstāko balsu skaitu realizēšanai nepieciešamā finansējuma summas. Finansējums projektiem tiek piešķirts secībā pēc saņemto balsu skaita.
Elīna Sprūde-Nesenberga
Labiedarbi.lv projektu asistente
Tālrunis: 66051666 vai 28805384
E-pasts: Elina.Sprude-Nesenberga@labiedarbi.lv

ZIŅU ARHĪVS2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


PASĀKUMU KALENDĀRS


Tuvākie pasākumi
 Izstrādāts DirectHit