Jaunumi

attēls

Ēvelietis Mairis Briedis uzvar boksa turnīrā Kiprā

2010-05-10

Maija sākumā, plkst. 22:00 pēc Latvijas laika, Kiprā notika pirmais boksa turnīrs, kur līdzīgi kā K-1 notika cīņas - 3 raundi pa 3 minūtēm, bet pēc klasiskā boksa noteikumiem. Turnīrā piedalījās astoņi cīkstoņi no dažādām valstīm un dažādiem cīņas

Maija sākumā, plkst. 22:00 pēc Latvijas laika, Kiprā notika pirmais boksa turnīrs, kur līdzīgi kā K-1 notika cīņas - 3 raundi pa 3 minūtēm, bet pēc klasiskā boksa noteikumiem. Turnīrā piedalījās astoņi cīkstoņi no dažādām valstīm un dažādiem cīņas sportiem. Tos sadalīja pāros, kur uzvarētājs cīnās tālāk, bet zaudētājs izstājas. Lai uzvarētu turnīrā, jāuzvar trīs cīņas vienā vakarā, ko lieliski paveica ēvelietis Mairis Briedis.

Pirmo pretinieku - vietējo favorītu Diakos Panayotis viņš nokautēja jau vienā no pirmajiem uzbrukumiem. Turnīra pusfinālā Mairim bija jācīnās ar krietni smagāko Alexander Timanov no Krievijas, bet arī ar viņu Mairis tika galā jau pirmajā raundā un iekļuva finālā, kur pretim stājās Pavel Zhuralvyov no Ukrainas, kurš uzvarējis tādus slavenus cīkstoņus kā Mourad Bouzidi no Holandes, K-1 zvaigzni Gokhan Saki un mūsu pašu "Lāčplēsi" Konstantīnu Gluhovu. Mairis cīnījās ļoti pārliecinoši un pēc punktiem pieveica arī titulēto Pavelu Zhuralvyovu un ieguva turnīra galveno balvu 15 000 ASV dolāru.