Jaunumi

attēls

Lielā Talka Burtnieku novadā

2010-03-29

24. aprīlī arī Burtnieku novads līdz ar 108 novadiem un 9 republikas pilsētām piedalīsies Lielajā Talkā. Ar februāra novada domes lēmumu par Lielās Talkas koordinatori Burtnieku novadā apstiprināta Līga Stebere, kura būs atbildīga par veiksmīgu Ta

24. aprīlī arī Burtnieku novads līdz ar 108 novadiem un 9 republikas pilsētām piedalīsies Lielajā Talkā. Ar februāra novada domes lēmumu par Lielās Talkas koordinatori Burtnieku novadā apstiprināta Līga Stebere, kura būs atbildīga par veiksmīgu Talkas norisi pašvaldībā. Atsevišķi pagastos darbu koordinēs to pārvalžu vadītāji, kuri sākotnēji apzinās savas apkaimes talkot gribētājus – aktīvākās nevalstiskās organizācijas un biedrības, iestādes, skolas un bērnudārzus, pašdarbības kolektīvu dalībniekus un iedzīvotājus. Pašlaik pagastu pārvaldēs aktīvi tiek apzinātas tās vietas, kuras Talkas laikā tiks sakārtotas. Tādēļ arī iedzīvotāji lūgti informēt pagastu pārvaldes par, viņuprāt, Talkā sakopjamām vietām savā apkaimē.


Talkas koordinatore Līga Stebere informē, ka maisi, kur novietot Talkā savāktos atkritumus, būs pieejami jau 23. aprīlī visās pagastu pārvaldēs, kā arī veikalos Supernetto. Jāmin, ka Supernetto veikalos katram talkotājam tiks izsniegti ne vairāk kā četri maisi. „Pašvaldība šogad apņēmusies Talkas dalībniekus nodrošināt ar cimdiem, taču darbarīki gan būs jāņem līdz pašiem. Talkas dienā 24. aprīlī jau no plkst. 9:00 visi, kas vēlēsies sakopt kādu teritoriju savā pagastā, var pulcēties pie pagastu pārvaldēm vai jau iepriekš izsludinātajās talkošanas vietās. Ja iedzīvotājiem būs vēlme vākt atkritumus mežā, tas iepriekš jāsaskaņo ar vietējo mežniecību, norādot precīzu atkritumu vākšanas vietu,” stāsta L. Stebere.


Savukārt novada izpilddirektors Uģis Banders Talkas norises laikā kopā ar koordinatori, pārvalžu vadītājiem un komunālās saimniecības darbiniekiem rūpēsies par tehnisko nodrošinājumu atkritumu izvešanai. Pašlaik jau zināms, ka zemāk norādītajās vietās būs iespējams nodot Talkā savākotos atkritumus:
1.    Jaunatnes iela 15, Burtnieki (pie kurtuves).
2.    Valkas iela 5a, Rencēni (pie katlu mājas).
3.    Vanagu iela 2, Valmieras pag. (pie darbnīcām).
4.    Dzirnavu iela 15, Valmiermuiža (pie akmens kūts).
5.    Upes iela 22, Matīši (pie šķiroto atkritumu laukuma).
6.    Katlu mājas pagalmā, Ēvelē.
7.    Aiz „Pagastmājas”, Vecatē.


Atkritumus šajās vietās iespējams novietot tikai līdz 26. aprīlim. Pēc tam pašvaldība par atkritumiem vairs nenorēķināsies. Tiem novada iedzīvotājiem, kas talkos savās izvēlētajās vietās Talkas dienā būs iespēja paziņot par vietām, kur tie atstājuši maisus, zvanot koordinatorei Līgai Steberei (tālr.: 29489543), un novada izpilddirektoram Uģim Banderam (tālr.: 29404500), lai pašvaldības transports tos operatīvi varētu savākt. Arī pēc Talkas mājas lapā www.talkas.lv būs iespēja atzīmēt vietas, kur atstāti vēl nesavāktie atkritumu maisi.


Novada iedzīvotāji, kas brīvprātīgi vēlas piedalīties Lielajā Talkā Burtnieku novadā, aicināti sekot līdz informācijai mājas lapā www.burtniekunovads.lv, vēršoties tuvākajās pagasta pārvaldēs, vai ieskatīties mājas lapā www.talkas.lv, kur būs atrodamas četras kartes - piesārņojuma karte, maisu saņemšanas karte, pieteikto Talkas norises vietu karte un karte, kur iespējams atzīmēt nesavākto maisu atrašanās vietas.

Kā saka Burtnieku novada Talkas koordinatore, mums ir divas labas ziņas. „Viena - pēc Talkas būs cienasts talcinieku kopīgam priekam. Otra – pēc padarītā darba mums būs sakopts Burtnieku novads.”

ZIŅU ARHĪVS2021    2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit