Jaunumi

attēls

Sveic simtgadnieci Olgu Felkeri Burtnieku pagastā

2010-03-15

Pagājušās nedēļas piektdiena Burtnieku pagasta „Šķetrās” bija liela satraukuma pilna, jo  pie tās iemītnieces Olgas Felkeres bija ieradušies viesi, lai sveiktu viņu  apaļajā 100 gadu jubilejā. Apsveicēju pulkā bija Burtnieku novada pašvaldības pār

Pagājušās nedēļas piektdiena Burtnieku pagasta „Šķetrās” bija liela satraukuma pilna, jo  pie tās iemītnieces Olgas Felkeres bija ieradušies viesi, lai sveiktu viņu  apaļajā 100 gadu jubilejā. Apsveicēju pulkā bija Burtnieku novada pašvaldības pārstāvji, Burtnieku bibliotēkas vadītāja Gunta Daļecka, Burtnieku pensionāru padomes pārstāves Edīte Cara un Biruta Līsmane, Burtnieku Ausekļa vidusskolas mazpulka meitenes Una Zvejniece un Anna Ivanova, kuras jubilārei sniedza muzikālu sveicienu.


Gaviļniece ir vēl ļoti žirgta, visu saprot un skaidri atbild uz jautājumiem, tikai laiks atņēmis redzētspēju. Pati Olgas kundze saka, ja būtu labāka veselība un redze, tad varētu dzīvot vēl ilgi, piebilstot, ka sveicēji viņu apciemo regulāri kopš viņai apritējuši deviņdesmit gadi. Olgas kundze vairākkārt pateicās atbraucējiem par sveicieniem, ziediem un laba vēlējumiem. Jubilāre jau no paša rīta bija saņēmusi Valsts prezidenta Valda Zatlera sūtīto apsveikumu.


Olgas kundze nāk no Cēsu puses Skujenes. No 1972. gada dzīvo Burtnieku pagastā pie dēla. Jaunības gadi pagājuši kolhozā Skujenē, kur piecpadsmit gadus strādāts fermā, slaucot govis. Pēc tam jubilāre  apprecējusies un audzinājusi bērnus. Ģimenē izaugušas divas meitas un divi dēli. Uz jautājumu,  kā nodzīvot līdz tik ievērojamam vecumam, Olgas kundze smejoties teic, ka jāievēro mērenība visās jomās. „No visa pa druskai...,” saka gaviļniece.

FOTO: Gunta Deļecka





ZIŅU ARHĪVS



2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009