Jaunumi

Tautas slēpojuma "Burtnieku novada aplis 2010" rezultāti

2010-03-09

Svētdien Vecatē notika tautas slēpojums „Burtnieku novada aplis 2010” ar mērķi popularizēt distanču slēpošanu kā plaši pieejamu un veselīgu ziemas sporta veidu. Pasākums bija kupli apmeklēts, ziemas priekus baudīt bija ieradušies gan lieli, gan mazi slēpotgribētāji.

REZULTĀTI:

V-1
Vieta    St. Nr.    Vārds Uzvārds    Komanda     Rezultāts
1    2001    Māris Heinols    Valmiera    2:59:01
2    2000    Henrijs Lērme    Valmiera    3:00:22
3    1998    Toms Kokenbergs    Valmiera    3:42:11
4    1999    Paulis Lauznis    Mazsalaca    4:10:08
5    2004    Elvis Laškovs    Naukšēni    5:13:13
6    2001    Aleksandrs Zaļaiskalns    Vecate    5:48:03
7    2003    Mārcis Bērziņš    Vecate    6:10:51
8    2005    Rainers Zviedris    Valmiera    7:26:08
9    2003    Elvijs Škoba    Vecate    7:27:33

S-1

1    1999    Elvita Alksne    Valmiera    2:36:11
2    2002    Alma Sedliniece    Mazsalaca    4:02:05
3    2001    Madara Protnaja    Ozolnieki    4:55:43
4    2005    Elizabete Slotiņa    Mazsalaca    9:53:21
5    2006    Madara Kļavniece    Rīga    15:01:10


V-2
1    1996    Atis Heinols    Valmiera    13:12:11
2    1997    Daniels Briedītis    Valmiera    14:17:21
3    1996    Vladislavs Klapenkovs    Valmiera    15:16:21
4    1993    Artūrs Smalkais    Mazsalaca    15:34:05
5    1994    Oskars Vidovskis    Mazsalaca    17:01:51
6    1996    Kristaps Brokāns    Mazsalaca    18:21:08
7    1996    Jānis Vidovskis    Mazsalaca    21:23:15
8    1997    Jānis Bogdānovs    Valmiera    37:52:14

V-3
1    1989    Uģis Kampuss    Maszsalaca    28:52:14

V-4
1    1988    Kalvis Plūme    Mazsalaca    25:06:11
2    1977    Mareks Lācis    Valmiera    25:37:02
3    1978    Andis Malējs    Cēsis    25:47:13
4    1988    Jānis Paeglis    Mazsalaca    26:12:51
5    1986    Agris Krievāns    Naukšēni    26:17:09
6    1979    Kaspars Pakers    Valmiera    26:46:31
7    1983    Gatis Rāzna    Katlakalns    27:29:22
8    1975    Mārtiņš Rāzna    Bebrene    27:40:51
9    1977    Indulis Āboliņš    Rīga    27:46:08
10    1975    Ritvars Lērme    Valmiera    30:00:51
11    1978    Edijs Laškovs    Valmiera    35:37:02
12    1975    Jānis Riža    Valmiera    36:33:47

S-4
1    1976    Gunda Plūmane    Mazsalaca    16:04:17
2    1976    Dina Alksne    Valmiera    18:22:13
3    1975    Gunita Portnaja    Jelgava    28:48:33

V-5
1    1965    Aigars Celmiņš    Valmiera    22:45:07
2    1979    Aigars Alksnis    Straupe    23:02:41
3    1973    Artis Krievāns    Valmiera    23:15:09
4    1972    Edgars Freilibs    Rīga    23:20:17
5    1970    Linards Tauvēns    Vecate    24:59:04
6    1968    Uģis Kokenbergs    Valmiera    26:03:38
7    1969    Aivis Gailītis    Sauļi    26:35:73
8    1973    Māris Heinols    Valmiera    26:46:38
9    1972    Inguss Portnajs    Ozolnieki    26:59:23
10    1971    Andris Lauznis    Mazsalaca    28:27:15
11    1970    Ivars Bērziņš    Vecate    32:18:31
12    1972    Andris Riža    Rīga    32:48:41
13    1968    Vilnis Priedītis    Valmiera    36:35:11

S-5
1    1966    Ineta Zviedre    Valmiera    13:13:07
2    1970    Agita Āboltiņa    Mazsalaca    13:13:21
3    1966    Dace Kampuse    Mazsalaca    15:40:11
4    1971    Jana Lauzne    Mazsalaca    17:07:23
5    1965    Ingrīda Tauvēna    Vecate    18:17:27
6    1974    Antra Krievāne    Naukšēni    18:23:05
7    1966    Inga Vīksna    Vaidava    25:59:11

V-6
1    1963    Ēriks Plūme    Mazsalaca    27:24:11
2    1962    Ivars Slotiņš    Skaņkalne    27:25:08
3    1964    Jānis Bogdānovs    Valmiera    29:12:47
4    1962    Valdis Tilts    Vaidava    29:58:30
5    1963    Valdis Kampuss    Mazsalaca    31:00:08
6    1963    Andris Āboliņš    Vaidava    34:27:29
7    1964    Jānis Vidovskis    Mazsalaca    36:17:29
8    1960    Jānis Zagorskis    Valmiera    39:38:29

S-6
1    1964    Antra Aizpuriete    Mazsalaca    15:11:21
2    1956    Aija Alksne    Straupe    15:48:20
3    1964    Inguna Korņējeva    Vecate    16:53:21
4    1952    Laila Ceika    Valmiera    17:19:21
5    1962    Monta Ozola    Valmiera    16:53:21
6    1940    Skaidrīte Vērmane    Valmiera    18:29:19

V-7
1    1953    Pēteris Serovs    Cēsis    26:04:09
2    1953    Mihails Siņicins    Mazsalaca    26:23:11
3    1956    Atis Ābrams    Valmiera    28:40:51
4    1951    Vladimirs Kļavnieks    Rīga    29:45:08
5    1944    Māris Radziņš    Mazsalaca    31:00:15
6    1952    Uldis Alksnis    Cēsis    31:36:18
7    1935    Edvīns Ārgalis    Mazsalaca    31:42:12
8    1939    Aldonis Krievāns    Naukšēni    34:27:42
9    1938    Jānis Šķēps    Valmiera    35:35:27
10    1952    Juris Ceika    Valmiera    50:45:59





ZIŅU ARHĪVS



2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


PASĀKUMU KALENDĀRS


Tuvākie pasākumi
 



Izstrādāts DirectHit