Jaunumi

attēls

Pašvaldība tīrīs ceļu iespēju robežās

2010-02-23

Latvijas teritorijā šodien, kā arī tuvākajās pāris dienās tiek solīta pastiprināta snigšana, tāpēc Burtnieku novada pašvaldības nekustamo īpašumu nodaļas vadītājs Edvīns Straume, kura pārraudzībā ir arī ceļu uzturēšana, aicina iedzīvotājus būt sap

Latvijas teritorijā šodien, kā arī tuvākajās pāris dienās tiek solīta pastiprināta snigšana, tāpēc Burtnieku novada pašvaldības nekustamo īpašumu nodaļas vadītājs Edvīns Straume, kura pārraudzībā ir arī ceļu uzturēšana, aicina iedzīvotājus būt saprotošiem pret tiem zemniekiem, kuriem uzticēta sniega tīrīšana. Viņi savus pienākumus veiks iespēju robežās.

„Ja ir tik stipra snigšana, tad diemžēl ceļus nav iespējams attīrīt tik ātri, cik vēlētos, tāpēc pašvaldība galveno uzmanību koncentrē uz novada svarīgajiem ceļu posmiem, lielākoties uz tiem, kurus izmanto sabiedriskais transports un skolu autobusi, kuri nogādā bērnus izglītības iestādēs. Tiklīdz būs pierimusi snigšana, tā ceļi tiks tīrīti ar pilnu jaudu,” paskaidroja E. Straume.

Burtnieku novada pašvaldība iepirkuma procedūras rezultātā izvēlējās vairākas zemnieku saimniecības un uzņēmējus, kuri rūpējas par ceļu uzturēšanu un tīrīšanu ziemas periodā.

 

ZIŅU ARHĪVS2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009