Jaunumi

attēls

Noticis seminārs par Burtnieku ezera aizsardzību

2010-01-29

Vakar pēc Burtnieku novada pašvaldības dabas resursu nodaļas iniciatīvas tika rīkots seminārs par Burtnieku ezera zivju resursu aizsardzību, kopā aicinot visas tās institūcijas, kuru pārraudzībā šī joma nodota, meklējot labākos risinājumus savstar

Vakar pēc Burtnieku novada pašvaldības dabas resursu nodaļas iniciatīvas tika rīkots seminārs par Burtnieku ezera zivju resursu aizsardzību, kopā aicinot visas tās institūcijas, kuru pārraudzībā šī joma nodota, meklējot labākos risinājumus savstarpējai sadarbībai.

Seminārā piedalījās pašvaldības dabas resursu nodaļas vadītājs Raimonds Indrāns un ezera pārvaldības speciālists Aldis Ansons, pašvaldības izpilddirektors Uģis Banders, VP VRP Valmieras iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks Indulis Rūsis, VP VRP Valmieras iecirkņa priekšnieks Andris Šteimaks, VP VRP Valmieras iecirkņa Burtnieku pagasta iecirkņa inspektore Lolita Kaimiņa, DAP Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta administrācijas valsts vides vecākais inspektors Andis Zvejnieks, biedrības "No Salacas līdz Rūjai" biedrības vadītājs, arī sabiedriskais vides inspektors Ojārs Beķeris, kā arī divi pārstāvji no Jūras iekšējo ūdeņu pārvaldes (JIŪP) - Rīgas kontroles sektora vecākais inspektors Dainis Amatnieks un Valmieras KS vadītājs Uldis Lencbergs.

Semināra gaitā tā dalībnieki tika iepazīstināti ar pēdējiem grozījumiem Makšķerēšanas noteikumos un zvejas likumā, kā arī norādīts uz niansē, sastādot administratīvā pārkāpuma protokolus, Aldis Ansons dalījās pieredzē, kāda iepriekš bijusi prakse ezera apsadzībā un makšķerēšanas noteikumu ievērošanas kontrolē, savukārt Indulis Rūsis informēja par Valsts policijas redzējumu šajos jautājumos un iespējas, kā varētu veicināt savstarpēju sadarbību starp policiju, pašvaldību, kā arī vides un sabiedriskajiem inspektoriem.

Pēc seminārā saņemtās informācijas un notikušās domu apmaiņas tika pieņemts lēmums turpināt pārrunas ar institūcijām par iespējamās sadarbības formām, lai nodrošinātu kārtību uz ezera.

 





ZIŅU ARHĪVS



2021    2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit