Jaunumi

attēls

Pieņemts lēmums par novada Uzņēmēju kluba biedrības dibināšanu

2009-11-09

Aizvadītajā piektdienā notika novada uzņēmēju tikšanās Burtnieku kultūras centrā, kurā tika pieņemts lēmums par kluba veidošanu un reģistrēšanu kā biedrība, lai turpmāk veicinātu uzņēmējdarbības vides uzlabošanu un dialoga veidošanu ar pašvaldības

Aizvadītajā piektdienā notika novada uzņēmēju tikšanās Burtnieku kultūras centrā, kurā tika pieņemts lēmums par kluba veidošanu un reģistrēšanu kā biedrība, lai turpmāk veicinātu uzņēmējdarbības vides uzlabošanu un dialoga veidošanu ar pašvaldības institūcijām.

Novada uzņēmēju idejas iniciatori bija Dace Čilipāne, Rudīte Kleinberga, Raimonds Indrāns, Jānis Kurts, Uģis Banders un Jānis Matisons, izvirzot par mērķi sapulcēt aktīvākos administratīvajā teritorijā uzņēmējus un aicināt iesaistīt vienotā organizācijā. Uz tikšanos ieradās vairāk nekā 30 cilvēku, izsakot vēlmi iesaistīties topošajā klubā.

Pasākumā piedalījās arī pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Leitis, kurš, uzrunājot klātesošos, sacīja: "Tagad būtu muļķīgi solīt, ka pašvaldība var izglābt uzņēmējdarbību, tomēr tā nekad nav likusi kāju priekšā tiem, kuri vēlētos te saimniekot. Lielākais ieguldījums varētu būt Burtnieku novadā esošie resursi, kurus var piedāvāt uzņēmīgiem cilvēkiem. Daudzas ēkas un zemes ir pašvaldības īpašums, kuru varētu piedāvāt izmantot iedzīvotājiem. Arī es esmu uzņēmuma īpašnieks, tāpēc ļoti labi saprotu esošo situāciju, taču domāju, ka mēs izturēsim."

Dalīties pieredzē bija uzaicināts Valmieras uzņēmēju konsultatīvās padomes pārstāvis Normunds Cercins: "Ir grūti būvēt māju, kurai ielikti slikti pamati. Ja tiek dota iespēja sākt no jauna, tad pamatus varētu ielikt labākus. Latvijas izaicinājumi dod šādu iespēju, kas citur var nebūt. Esam radošāki, nekā citi, jo mums nemitīgi jādomā, ko un kā darīt."

Pasākuma vadītājs, "Norel-IT" uzņēmuma vadītājs Jānis Kurts informēja, ka uzņēmēju kluba mērķis ir dialoga veicināšanu ar pašvaldību, sarunās ar pašvaldību saprast esošos un uzņēmējdarbībai nepieciešamos resursus, nodrošināt uzņēmēju savstarpējo komunikāciju, apmainoties ar informāciju, domāt intensīvi, piesaistot semināru veida apmācībām dažādus speciālustus, kuru padomi vietējiem biznesa cilvēkiem interesētu visvairāk. Kā viens no uzdevumiem izvirzīta ikmēneša tikšanās organizēšana ar pašvaldības pārstāvjiem, kuri informēs par padarīto un turpmāk ieplānoto.

Panāktā konceptuālā vienošanās nosaka, ka sanākušie uzņēmēji deleģēja Rudīti Kleinbergu, Jāni Kurtu un Aigaru Ruņģi biedrības dibināšanai. Tiek plānotas pārstāvju tikšanās katra mēneša pirmajā piektdienā, turklāt mājvietu tām jau piedāvājuši vairāki vietējie uzņēmēji, un 4. decembrī ieplānotā sanākšana paredzēta "Valmiermuižas Alus" telpās Valmieras pagastā.

 

ZIŅU ARHĪVS2021    2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit