Jaunumi

No maziem darbiem veidojas lieli ...

2009-12-29

Jau piekto reizi gada nogalē, 30.decembrī Matīšos, uz gadumijas pasākumu aicinām pagasta pārvaldes, iestāžu,  uzņēmumu darbiniekus, uzņēmējus, zemniekus, atbalstītājus ,pašdarbniekus, lai kopā atcerētos aizvadīto gadu, atpūstos un krātu spēkus jaunajam gadam. Svētku sveicienu gatavo pašdarbības kolektīvi – deju grupa „ Nezāles”, radošā mūzikas grupa, sieviešu vokālais ansamblis, jauktais ansamblis, jauniešu vokālais ansamblis. Muzicēs arī izcilā akardionioste Inita Āboliņa  un deju mūziku spēlēs grupa „Lauku muzikanti” .

Ziemassvētki ir laiks, kad varam sadzirdēt nesaklausāmo, saredzēt nemanāmo un sajust neapjaušamo. Arī pirms šiem ziemassvētkiem, mēs atverām redzīgas acis un jūtīgas sirdis, lai pateiktu labus vārdus un paldies tiem, kuri  nav mūs aizmirsuši ar kādu labu darbu. Gada nogalē, jau trešo gadu izsludinājām aptauju par „ Labo darbu balvu-2009”un aicinājām pagasta ļaudis atzīmēt tos cilvēkus, kuri kaut ar mazu darbu un mīlestības apliecinājumu ir darījuši saviem līdzcilvēlkiem kaut ko labu, vieglāku ikdienas soli.

2009.gada Labo darbu balvai nominēti: Andris Krūzkops, cilvēks, kurš sniedza palīdzību pēc ugunsgrēka; Līvija un Jānis Lelles, Ingrīda Ārmane, Anna Bišofe,Elza Reinvalde, Inese Gabrāne, Skaidrīte Bērza – par sirsnību,atbalstu un palīdzību dzīves grūtajos brīžos un ikdienā; Mārtiņš Roziņš, Ieva Krūzkope, Ligita Jenča - par nozīmīgu ieguldījumu Matīšu kultūras dzīves organizēšanā; Lukjanovu ģimene –par sirdssiltumu pret bērniem , skolotāja Ārija Krauze un Matīšu skolas 4.klases kolektīvs-par labdarību, gatavojot apsveikumus pensionāriem Ziemassvētkos.

Mūsu pagastā aizvadītajā gadā ir bijuši daudz labvēļu, kuri atbalstījuši – sponsorējuši pasākumus izglītībā, sportā un kultūrā – "Vidzemes energoceltnieks", SIA "Sanart", z/s "Lelles", Aivis Stanga, Ilze un Vitālijs Semjonovi, SIA "Burtnieks", SIA ”Zaltes un Ābeles”, Uģis Banders, veikals "Burinieks", SIA "Valrek", z/s "Krūzes", SIA "Sportlat", SIA "Geka", "Cēsu alus", "Tele 2", SIA "Artifekss", mārketinga un reklāmas aģentūra "Laiks" (laikraksts "Tava izvēle"), makšķernieku piederumu veikali "Kormoran", "Daiwa", "SALMO", "Nordea" banka, z/s „Kociņi”, z/s „Bērziņas”, SIA „Cietais rieksts”, z/s „Mīlītes”, Matīšu aptieka , SIA „Silupītes”, Iveta Līsmane un Inga Bergmane, Aleksejs Koziņecs, firma „Petardes”, Līga Zālīte, Burtnieku ezera zvejnieku biedrība „Teiksmainais Burtnieks”.  Paldies visiem ,visiem, kuri ar savu atbalstu ir radījuši jauku un gaišu noskaņu ikdienā un svētkos.

Matīšu pagasta pārvaldes vadītāja Anita Grīnšteine

ZIŅU ARHĪVS2021    2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit