Jaunumi

attēls

"SCO Centrs" veiks būvdarbus poligonā "Daibe"

2009-12-09

Otrdien, 8.decembrī Valmierā starp SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija” un AS „SCO Centrs” tika parakstīts būvdarbu līgums „II kārtas atkritumu apglabāšanas šūnas izbūve un atkritumu mehāniskās priekšapstrādes centra izveid

Otrdien, 8.decembrī Valmierā starp SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija” un AS „SCO Centrs” tika parakstīts būvdarbu līgums „II kārtas atkritumu apglabāšanas šūnas izbūve un atkritumu mehāniskās priekšapstrādes centra izveide poligonā „Daibe””. Līgums tiks īstenots Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta „Ziemeļvidzemes reģiona sadzīves atkritumu apsaimniekošanas projekta III kārta. Poligona „Daibe” infrastruktūras pilnveidošana” ietvaros.

Par paredzētajiem darbiem stāsta Ģirts Kuplais, ZAAO atkritumu noglabāšanas daļas vadītājs: „Līguma ietvaros paredzēts izbūvēt nākamo atkritumu apglabāšanas krātuvi, kas kalpos atkritumu noglabāšanai pēc pirmās krātuves piepildīšanas. Līdz ar to spēsim nodrošināt tādas pašas prasības attiecībā uz apkārtējo vidi kā līdz šim. Līgums paredz arī izveidot atkritumu mehāniskās priekšapstrādes centru, kas sastāv no laukuma ar cieto segumu un angāra. Šajā angārā tiks izvietotas iekārtas, ko arī iegādāsimies šī projekta ietvaros un ar kurām pēc projekta realizācijas varēsim veikt sadzīves atkritumu šķirošanu un priekšapstrādi pirms atkritumu noglabāšanas, t.i. ar iekārtu palīdzību spēsim no kopējās atkritumu masas atšķirot otrreizējās izejvielas un kompostējamos materiālus, tādējādi samazinot noglabājamo atkritumu apjomu”.

SCO Centrs valdes priekšsēdētājs Jānis Matisons: "Poligons "Daibe"mums ir zināms objekts, jo kā konsorcija dalībnieks piedalījāmies tā būvniecībā pirms 5 gadiem. Iepriekšējā pieredze un objekta pārzināšana acīm redzot ļāva mūsu piedāvājumam būt labākajam un izdevīgākajam. Tagad ķersimies pie tehniskā projekta izstrādes un dokumentācijas sagatavošanas, lai aprīļa mēnesī varētu sākt reālus būvdarbus. Nav noslēpums, ka būvniekiem šobrīd  jaudas ir pietiekošas. Objektā plānojam nodarbināt 50, aktīvākajā būvniecības laikā aptuveni 100 darbiniekus, tādēļ arī plānojam, ka visus darbus varēsim veikt 2010. gadā."

Līgums tiek slēgts projekta „Ziemeļvidzemes reģiona sadzīves atkritumu apsaimniekošanas projekta III kārta. Poligona „Daibe” infrastruktūras pilnveidošana” ietvaros. Projekts tiks realizēts Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētās aktivitātes „Reģionālu atkritumu apsaimniekošanas sistēmu attīstība” ietvaros. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 2,59 miljoni latu, no kurām 85% jeb 2,2 miljonus latu finansēs Eiropas Savienības Kohēzijas fonds, bet ZAAO ieguldīs 388 tūkstošus latu.

ZIŅU ARHĪVS2021    2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit