Kontakti

Rasma Matjuškova

Lietvedības nodaļas vadītāja

64226643 26640123

rasma.matjuskova@burtniekunovads.lv
Inese Bērziņa

Lietvede

26423655

inese.berzina@burtniekunovads.lv
Vita Ievīte

Nodokļu administratore

64250909

vita.ievite@burtniekunovads.lv
Valērijs Seilis

Attīstības nodaļas vadītājs

26197174

valerijs.seilis@burtniekunovads.lv
Elīna Rulle

Attīstības projektu vadītāja

22033707

elina.rulle@burtniekunovads.lv
Dace Krīvena-Valdmane

Novada kultūras un sporta koordinatore

26391372

dace.krivena-valdmane@burtniekunovads.lv
Dace Pastva

Juriste

25612511

dace.pastva@burtniekunovads.lv
Pēteris Rava

Personālvadības speciālists - jurists

29388422

peteris.rava@burtniekunovads.lv
Signe Pilsneniece

Finanšu nodaļas vadītāja

64250912

signe.pilsneniece@burtniekunovads.lv
Smaida Kraveca

Ekonomiste-norēķinu grāmatvede

20218875

smaida.kraveca@burtniekunovads.lv
Anda Līsmane

Algu un debitoru grāmatvede

64250907

anda.lismane@burtniekunovads.lv
Svetlana Bērziņa

Debitoru grāmatvede

64250907

svetlana.berzina@burtniekunovads.lv
Ligita Lorence

Apgādes un pamatlīdzekļu uzskaites grāmatvede

64250908

ligita.lorence@burtniekunovads.lv
Baiba Irbina

Apgādes un pamatlīdzekļu uzskaites grāmatvede

64250908

baiba.irbina@burtniekunovads.lv
Sandris Sietinsons

Datorsistēmu un datortīklu administrators

29564450 29275199

sandris.sietinsons@burtniekunovads.lv
Raivis Grūbe

Datu aizsardzības speciālists

67419000

raivis@grubesbirojs.lv
Viesturs Grūbe

Datu aizsardzības speciālists

67419000

viesturs@grubesbirojs.lv

Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit