Jaunumi

attēls

Aicina iedzīvotājus pieteikt savus daudzdzīvokļu namu pagalmus Lielās Talkas konkursam

2010-11-03

Pasludinot 2011. gada 30. aprīli par ikgadējo mūsu zemes sakopšanas dienu, Lielās Talkas organizatori aicina ikvienu Latvijas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāju piedalīties konkursā un iesūtīt informāciju par savu pagalmu, kam nepieciešama palīdzība.

Pasludinot 2011. gada 30. aprīli par ikgadējo mūsu zemes sakopšanas dienu, Lielās Talkas organizatori aicina ikvienu Latvijas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāju piedalīties konkursā un iesūtīt informāciju par savu pagalmu, kam nepieciešama palīdzība. Konkursa kārtībā tiks izvēlēti 3 līdz 5 pagalmi, kuriem Talkas organizatori sadarbībā ar piesaistītajiem sponsoriem, atbildīgajām valsts un pašvaldību institūcijām, kā arī nozaru ekspertiem izstrādās labiekārtošanas plānus un kopā ar pašiem iedzīvotājiem Lielās Talkas dienā, 30.aprīlī, uzsāks reālus sakopšanas darbus.


Kamēr zemi vēl neklāj sniegs, aicinām apsekot savu daudzdzīvokļu mājas pagalmu un iesūtīt informāciju par tā reālo stāvokli, iedzīvotāju vēlmēm un iespējām. Veidojot aprakstu konkursam, lūdzam aptaujāt arī savus kaimiņus - kādu viņi vēlētos redzēt pagalmu? kas pagaidām traucē pagalmā labi justies? kā palīdz pašvaldība un namīpašnieki? ko katrs pats gribētu un varētu darīt pagalma sakopšanas labā?


Pieteikumus konkursam lūdzam sūtīt foto (derēs arī īss video) un apraksta veidā līdz šī gada 30. novembrim uz e-pastu pagalmi@talkas.lv vai uz adresi: Elizabetes iela 49, Rīga, LV-1010 (ar norādi - Lielās Talkas “Pagalmu sakopšanas un labiekārtošanas projekts”).


Konkursa pieteikumus izvērtēs ekspertu žūrija, un priekšroka tiks dota tiem pagalmiem, kur pašu iedzīvotāju aktivitāte un līdzdarbošanās būs visaugstākā. Konkursa rezultāti un labiekārtošanai izvirzītie pagalmi tiks paziņoti decembrī.


Lielās Talkas pagalmu sakopšanas un labiekārtošanas projekta mērķis ir mudināt Latvijas iedzīvotājus pašiem iesaistīties savas apkārtējās vides uzlabošanā, un kopīgiem spēkiem radīt harmoniskai atpūtai piemērotu vidi šobrīd daudzviet izdemolētajos un „pelēkajos” daudzdzīvokļu namu pagalmos. To labiekārtošana notiks sadarbībā ar profesionāliem ainavu arhitektiem, arhitektiem, dārzniekiem, galdniekiem, augstskolu studentiem, pasniedzējiem, pašvaldībām un namu īpašniekiem.

Lielo Talku organizē Projekts Pēdas, Latvijas Valsts prezidenta kanceleja, Latvijas Pašvaldību savienība, domubiedru grupa Tīri meži sadarbībā ar Latvijas valsts mežiem, LASUA, kompāniju L&T, Rīgas brīvostas pārvaldi, Vides ministriju, RIMI, Komunikāciju aģentūru/ Edelman Affiliate, Latvijas Valsts ceļiem, Latvijas Zaļo punktu, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, Eiropas Kultūras galvaspilsētas direkciju, Latvijas Radošo savienību padomi un interneta portālu www.kurtuesi.lv.

 

Papildus informācija:
Anete Lesīte
„Lielās Talkas” Pagalmu sakopšanas un labiekārtošanas projekta vadītāja
+371 29123464
anete.lesite@talkas.lv
www.talkas.lv

ZIŅU ARHĪVS2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit