Jaunumi

attēls

Tagad arī NORDEA bankas klienti par ZAAO pakalpojumiem var norēķināties internetā

2010-11-03

Kopš šā gada sākuma SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācijas”(ZAAO) klientiem uzņēmuma mājas lapā www.zaao.lv ir pieejama pašapkalpošanās norēķinu sistēma, kurā ir iespēja aplūkot savu norēķinu stāvokli par saņemtajiem pakalpoj

Kopš šā gada sākuma SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācijas”(ZAAO) klientiem uzņēmuma mājas lapā www.zaao.lv ir pieejama pašapkalpošanās norēķinu sistēma, kurā ir iespēja aplūkot savu norēķinu stāvokli par saņemtajiem pakalpojumiem, iepazīties un izdrukāt nākamā gada aprēķinu un atkritumu izvešanas kalendāru, kā arī veikt apmaksu sistēmā caur internetbankām. Savukārt klientiem, kuri saņem ikmēneša rēķinus, šajā sistēmā tie ir pieejami elektroniskā formātā.


Norēķinu sistēmā ir iespēja veikt apmaksu, izmantojot sistēmā izveidotās saites nu jau ar četrām internetbankām. No vakardienas Swedbankas, SEB bankas un DnBNord bankas internetbanku saitēm ir pievienojusies arī Nordea Bank Finland Plc Latvijas filiāles internetbankas saite, kuru ērtāk būs izmantot nu arī Nordea bankas klientiem.


Norēķinu sistēma pieejama ZAAO mājas lapā www.zaao.lv vai interneta pārlūkprogrammā ievadot adresi klientiem.zaao.lv


Klientiem, kuri vēlas izmantot šo sistēmu, ir nepieciešams zināt sava līguma numuru. Reģistrācijas numuram vai personas kodam ir jāsakrīt ar tiem datiem, ko klients ir iepriekš paziņojis ZAAO.
Dati norēķinu sistēmā tiek atjaunoti vienu reizi nedēļā. Par veiktajiem maksājumiem vai izmaiņām atkritumu izvešanas kalendārā un papildus pakalpojumiem informācija būs pieejama nedēļas laikā. 

ZAAO aicina visus savus klientus izmantot šo sistēmu lai norēķinātos un izmantotu tās papildus iespējas.

 

Ingrīda Gubernatorova
SIA ZAAO attīstības daļas vadītāja
Tālr. 642 81502
Mob. tālr. 26537816
E-pasts: Ingrida@zaao.apollo.lv


ZIŅU ARHĪVS2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009