Jaunumi

attēls

TC „Valleta” aicina pieteikties vidzemniekus 3 gadu jubilejas modes šovam

2010-10-26

20.novembrī tirdzniecības centram „Valleta” apritēs trīs gadi, un visas dienas garumā tirdzniecības centrā notiks dzimšanas dienas svinības. Jubileju TC „Valleta” atzīmēs ar vērienīgu modes šovu, kuru veidos nesen kā debitējusī modes dizainere Sig

20.novembrī tirdzniecības centram „Valleta” apritēs trīs gadi, un visas dienas garumā tirdzniecības centrā notiks dzimšanas dienas svinības. Jubileju TC „Valleta” atzīmēs ar vērienīgu modes šovu, kuru veidos nesen kā debitējusī modes dizainere Signe Valtere. TC „Valleta” aicina vidzemniekus kļūt par modeļiem krāšņajā jubilejas modes šovā.

Pieteikšanās kritērijs ir tikai viens - ļauties brīnumainām pārvērtībām Signes Valteres vadībā, ietērpjoties TC „Valleta” veikalu modīgajos tērpos un tos prezentējot modes šovā jubilejas ietvaros. Kļūt par TC „Valleta” jubilejas modes šova modeli var ikviens vidzemnieks, jo iepriekšēja pieredze nav nepieciešama un nepastāv vecuma ierobežojumi.

Interesentiem jānosūta viena fotogrāfija pilnā augumā, kura ir uzņemta pēdējo trīs mēnešu laikā. Fotogrāfija jāsūta elektroniski uz modelis@valleta.lv līdz 10.novembrim (ieskaitot), pievienojot nelielu aprakstu par sevi – kontaktinformācija, vecums, pārstāvētā pilsēta un kāpēc vēlies kļūt par modeli TC „Valleta” trīs gadu jubilejas pasākumā.

Saņemtās fotogrāfijas un pieteikumus vērtēs TC „Valleta” administrācija kopā ar modes dizaineri Signi Valteri un izvēlēsies tos vidzemniekus, kuri kāps uz mēles TC „Valleta” trīs gadu jubilejas pasākuma modes šovā 20.novembrī. TC „Valleta” administrācija sazināsies ar izvēlētajiem jubilejas modes skates modeļiem. Sīkāka informācija mājas lapā www.valleta.lv .

Dalība TC „Valleta” trīs gadu jubilejas modes šovā ir iespēja realizēt sapni par skaistu tērpu demonstrēšanu citiem svētku apmeklētājiem, ļauties pārvērtībām stilista vadībā, gozēties fotogrāfu objektīvu priekšā un visiem kopā radīt svētku prieku.

 

Papildus informācijai:
Aiva Logina
TC „Valleta” mārketinga un Sabiedrisko attiecību vadītāja
M.t. 22833286
aiva.logina@valleta.lv
Rīgas iela 4, Valmiera


ZIŅU ARHĪVS2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009