Jaunumi

attēls

ZAAO piedāvājums rudens sezonai

2010-09-28

SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija” (ZAAO) atgādina, ka piedāvāto pakalpojumu klāstā ir arī parku un dārzu, jeb zaļo atkritumu savākšana un tālāka apsaimniekošana. Ir sākusies rudens sezona, un vairākās pašvaldībās lapu de

SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija” (ZAAO) atgādina, ka piedāvāto pakalpojumu klāstā ir arī parku un dārzu, jeb zaļo atkritumu savākšana un tālāka apsaimniekošana. Ir sākusies rudens sezona, un vairākās pašvaldībās lapu dedzināšana ir aizliegta, bet ne visiem ir iespēja veidot komposta vietas, tādējādi Ziemeļvidzemes reģionā tiek piedāvāta arī kritušo lapu vākšana.


Valmieras iedzīvotājiem, sadarbībā ar pašvaldību, tiek rīkotas speciālas akcijas kritušo lapu vākšanai, izmantojot 1,1 m3 ietilpības maisus.


Zaļie atkritumi ir lapas, zāle, zari, koku skaidas un šķelda. Par risinājumiem šo atkritumu savākšanai var interesēties ZAAO birojos Valmierā, Cēsīs un Limbažos.


Zaļo atkritumu vākšanai ZAAO piedāvā izmantot 1,1 m3 ietilpības maisus, kā arī ir iespēja tos savākt ar kausu tieši no kaudzēm.


Savāktie zaļie atkritumi tālāk tiek transportēti uz kompostēšanas laukumu poligonā Daibe. Komposta laukumā apstrādātais materiāls tiek izmantots atkritumu krātuves pārklāšanai.

SIA „Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekošanas organizācija” ir pašvaldību dibināta komercsabiedrība, kas  pašvaldību uzdevumā jau divpadsmito gadu sniedz atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Ziemeļvidzemes reģionā. Atkritumu šķirošanas sistēmu uzņēmums attīsta kopš 2001.gada. Desmito gadu ZAAO darbojas arī vides izglītības jomā, veicot sabiedrības izglītošanas aktivitātes ar mērķi uzlabot apkārtējās vides kvalitāti, un veicinot to, lai visi atkritumi mūsu reģionā nonāktu uz poligonu „Daibe” noglabāšanai, vai tiktu nogādāti tālāk otrreizējai pārstrādei.


Ingrīda Gubernatorova
SIA ZAAO attīstības daļas vadītāja
Tālr. 642 81502
Mob. tālr. 26537816
E-pasts: Ingrida@zaao.apollo.lv


ZIŅU ARHĪVS2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


PASĀKUMU KALENDĀRS


Tuvākie pasākumi
 Izstrādāts DirectHit