Jaunumi

Vidzemes plānošanas reģions aicina sniegt informāciju par Burtnieku novadā esošiem interesantiem uzņēmumiem, tūrisma objektiem, iedzīvotāju iniciatīvām

2010-09-28

Vidzemes plānošanas reģions uzaicina  iesniegt informāciju par Burtnieku novada pašvaldības teritorijā esošiem interesantiem uzņēmumiem, tūrisma objektiem, iedzīvotāju iniciatīvām. Informācija kalpos par pamatu  materiāla sagatavošanai par katru Vidzemes novadu. Materiāla veids būs atkarīgs no Jūsu atsaucības -  buklets, video sižets, prezentācijas materiāls un tas būs pieejams latviešu un angļu valodās.


Svarīgi, lai Jūsu iesūtītā informācija būtu unikāla (piem., Naukšēnu cilvēkmuzejs ar savu īpašo izdomu, SIA "Varis Toys"  - rotaļlietu ražotājs, kas ieguvis daudzas starptautiskas balvas www.varis.lv). Iespējams, ka Jūsu pašvaldībā dzīvo kāds unikāls cilvēks, kas ar savu darbu un idejām iedvesmo citus. Varbūt Jums ir aktīvi jaunieši, kas īsteno pilnīgi trakas idejas, varbūt kāds uzņēmums, kas šajos krīzes laikos spēj dzīvot, attīstīt savu uzņēmumu (piem. z/s Veckūkuri, kas izstādes "Riga Food 2010" oficiālās atklāšanas ceremonijā saņēma zelta medaļu nominācijā "Straujāk augošais apjoms Latvijas tirgū 2010" www.manspiens.lv).


Mēs priecājamies par Jūsu stabilajiem kokrūpniekiem, lauksaimniekiem, par Jūsu vienīgajām Eiropā priedēm, eglēm un akmeņiem, par aktīvajām bibliotekārēm un skolotājiem, BET - mēs meklējam Vidzemes pērles, Vidzemes veiksmes stāstus. Mēs meklējam, lai pierādītu un parādītu, ka Vidzeme ir pievilcīgs reģions, kur dzīvot, strādāt un īstenot savas idejas.


Materiāls tiks sagatavots Baltijas jūras reģiona programmas projekta "Lauku reģiona pievilcīga tēla veidošana" ietvaros. Projektā piedalās 11 partneri no  Norvēģijas, Lietuvas, Polijas, Latvijas, Zviedrijas un Vācijas. Vairāk par projektu www.tifpro.eu vai http://www.vidzeme.lv/lv/lauku_teritoriju_pievilciga_tela_veidosana_trans_in_form/.


Ceru, ka iepazīstoties ar šo vēstuli, Jūs jau tagad domājat:  "Bet mums ir TĀĀDAS vietas un cilvēki... Tikpat labi un izcili un vēl labāki!" Sūtiet šo informāciju man uz e-pastu ina.mikelsone@vidzeme.lv  līdz 30.oktobrim, lai jau šogad varam uzsākt darbu pie materiāla atlases un sagatavošanas. Informācijā obligāti norādiet nosaukumu, kontaktus (tālruni un e-pastu), ja ir - mājas lapu vai vietni, kur var atrast informāciju. Gatavojot materiālu, nesūtiet ārkārtīgi garu sarakstu, izvērtējiet savā pašvaldībā esošo un atsūtiet 5-7  pašus pašus labākos.


Projekta ietvaros materiāla sagatavošanai tiks piesaistīta profesionāla komanda, kas strādās pie Vidzemes veiksmes stāstu sagatavošanas. Sagatavotais materiāls būs pieejams arī visām pašvaldībām bez maksas. Ja iespējams, ievietojiet šo uzaicinājumu Jūsu mājas lapā internetā un pašvaldības informatīvajā izdevumā.

Cerot uz Jūsu atsaucību,
Ina Miķelsone
Vidzemes plānošanas reģions
Attīstības un projektu nodaļa
Projektu vadītāja
Tālr. 64219021
Mob. 29289487
ina.mikelsone@vidzeme.lv
www.vidzeme.lv

ZIŅU ARHĪVS2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit