Jaunumi

Burtnieku Uzņēmēju klubam trešā tikšanās

2010-01-04

Burtnieku novada Uzņēmēju klubs gaidāmajā piektdienā, 8. janvārī, aizvadīs trešo tikšanos, turpinot darbu pie organizācijas izveides, biedru apzināšanas, kā arī tiks sniegta informācija par pašvaldības aktualitātēm un citām uzņēmējus interesējošām tēmām.

Iepriekšējā sanākšana notika Valmiermuižā, kad viesmīlību novada uzņēmējiem izrādīja SIA "Valmiermuižas alus", uzņemot tikšanās dalībniekus savās telpās. Savukārt trešā tikšanās paredzēta Ēveles pagasta zemnieku saimniecībā "Ķempēni" (sīkāka informācija par uzņēmumu un atrašanās vietu atrodama mājas lapā www.kempeni.lv). Paredzēts tikties pl. 16.30 un aizvadīt aptuveni pusstundu ilgu saimniecības apskati, pēc kuras paredzēts vakara turpinājums konferences zālē. Vakara gaitā paredzēta informācija par kluba dibināšanas procedūru, kuru sniegs iepriekš izvirzītā vadība. Tāpat sapulcē piedalīsies Burtnieku novada pašvaldības izpilddirektors Uģis Banders, kurš pastāstīs par 2010. gada budžeta plānošanu, kā arī tuvākajiem plānotajiem iepirkumiem. Savukārt attīstības nodaļas vadītājs Māris Ērglis ziņos par Eiropas Savienības struktūrfondu finansējuma apguves iespējām mikro un mazajiem uzņēmumiem.

Kā īpašais viesis uzaicināts Valmieras biznesa un inovācijas inkubatora pārstāve I. Krieviņa, kura pastāstīs par atbalsta iespējām jaunajam uzņēmējam. Tāpat sapulcē piedalīsies Valmieras tūrisma informācijas centra pārstāve Ilze Liepa, pastāstot par tūrisma aktualitātēm reģionā.

Uzņēmēju kluba sapulcē aicināti piedalīties gan tie, kuri jau apmeklējuši iepriekšējās sanākšanas reizes, gan tie, kuri vēl tikai gatavojas iesaistīties novada Uzņēmēju kluba aktivitātēs.

 

ZIŅU ARHĪVS2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


PASĀKUMU KALENDĀRS


Tuvākie pasākumi
 Izstrādāts DirectHit