2019

Svinīgajā pasākumā “Burtnieku novada sporta laureāts 2019”, kurš norisinājās piektdien, 2020. gada 6. martā, Burtnieku pagasta kultūras centrā, godināti Burtnieku novada labākie sportisti, treneri, komandas, biedrības par sportiskajiem sasniegumiem 2019. gadā, par sportisko neatlaidību, gribasspēku un cīņassparu, tiecoties sasniegt savu labāko rezultātu. Sveikti arī sporta pasākumu organizatori.  

Pasākumā Burtnieku novada pašvaldība par augstiem sasniegumiem sportā 2019. gadā sumināja 47 sportistus, 4 komandas un 4 trenerus. Par sporta biedrību dalībnieku vai komandu sasniegumiem, sporta sacensību organizēšanu, jauno sportistu piesaisti un apmācību tika sveiktas 4 biedrības.

Apbalvojumu “Burtnieku novada sporta laureāts 2019” saņēma: Oskars Ķibermanis nominācijā “Gada sportists”, Terēze Zalte nominācijā “Gada sportiste”, Kristaps Klāvs Elbrets nominācijā “Gada jaunais sportists”, Elizabete Krista Juraša nominācijā “Gada jaunā sportiste”, Burtnieku novada sieviešu volejbola komanda nominācijā “Gada komanda”, Antra Limbēna-Strazdīte nominācijā “Gada treneris”, biedrība “Pēdu nav” nominācijā “Gada biedrība”.

Nominācijā “Par ieguldījumu sporta attīstībā” apbalvojumu saņēma biedrības "BMX sporta kluba "Tālava"" prezidents Jānis Matisons, kurš ar BMX sporta veidu saistīts kopš 1992. gada, viņa un sporta kluba treneru vadībā ir izauguši vairāki Olimpisko spēļu dalībnieki, veidota BMX sporta infrastruktūra, kā arī veicināta šī sporta veida popularitāte. Konkursā “Burtnieku novada sporta laureāts 2019” biedrība "BMX sporta klubs "Tālava"" tika sveikta arī par SMSCredit.lv Latvijas BMX čempionāta 4. posma un Burtnieku novada kausa izcīņas BMX organizēšanu. Atpūtas parkā “Avoti” BMX trasē aizvadītā gada vasarā pulcējās rekordliels dalībnieks skaits - divu dienu sacensībās piedalījās 661 sportists no septiņām valstīm.


Konkursa “Burtnieku novada sporta laureāts 2019” mērķis ir godināt sportistus, sportistu komandas, viņu trenerus un sporta klubus par ievērojamiem sasniegumiem sportā, kā arī apzināt novada labākos sportistus, trenerus, sporta klubus un sporta pasākumus. Par augstiem sasniegumiem sportā Burtnieku novada pašvaldība piešķir naudas balvas un pasniedz atzinības un pateicības, kā arī apbalvojumu “Burtnieku novada sporta laureāts”.

 

Plašāka informācija konkursa nolikumā (pievienotais fails, PDF).

Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit