2015

Sestdien, 2016. gada 6. februārī, Rencēnu pagasta kultūras namā jau 6. gadu pēc kārtas norisinājās Burtnieku novada sportistu un viņu treneru godināšanas un apbalvošanas pasākums “Burtnieku novada sporta laureāts 2015”, kā mērķis ir izteikt pateicību par ieguldīto darbu un aizvadītajā gādā gūtajiem panākumiem, kas izskanējuši gan Latvijas un Eiropas, gan arī pasaules mērogā.

Sporta laureāta balvas tika pasniegtas deviņās kategorijās. Par Burtnieku novada “Gada sportistu 2015” atzina bobslejistu Oskaru Ķibermani, savukārt par “Gada sportisti 2015” kļuva vieglatlēte Gunita Šīrante. Titulus “Gada jaunā sportiste 2015” un “Gada jaunais sportists 2015” attiecīgi ieguva BMX riteņbraucēja Līva Lizete Glāzere un triatlonists Savēlijs Suharževskis. Titulu “Gada jauniete sportā 2015” saņēma vieglatlēte Megija Enžela Smirnova, bet par “Gada jaunieti sportā 2015” kļuva vieglatlēts Dāvis Oliņš.

Pasākuma laikā tika godināti arī sportistu treneri, kuri  ir devuši ilglaicīgu ieguldījumu sporta dzīves attīstībā un pilnveidošanā. Par “Gada treneri 2015” atzina Sandru Aleksējevu. “Gada biedrība 2015” titulu saņēma biedrība “Burtnieks sportam un kultūrai”, savukārt par 2015. gada spilgtāko un labāk noorganizēto pasākumu tika atzīta “Latvijas Jaunatnes olimpiāde 2015”, kas saņēma titulu “Gada pasākums 2015”.

“Burtnieku novada sporta laureāts jau kļuvis par neatņemamu novada sporta dzīves tradīciju. Tā ir lieliska iespēja reizi gadā satikties un pateikt paldies visiem, kas piedalās sporta dzīves attīstībā un tās pilnveidošanā.  Pateicoties veiksmīgai sadarbībai starp Burtnieku novada pašvaldību un sporta bāzēm, pagājušā gadā uzņēmām un organizējām vairākas Latvijas Jaunatnes olimpiādes disciplīnas – golfu, BMX un burāšanu. Šogad norisināsies Latvijas IV olimpiāde un Burtnieku novada sporta bāzēs norisināsies gan iepriekš minētās disciplīnas, gan arī pievienosies jauna – šaušanas disciplīna. Turpinot veiksmīgu savstarpēju sadarbību, ceram, ka arī šogad organizācija būs augstā līmenī,” tā Burtnieku novada Sporta attīstības padomes priekšsēdētājs Jānis Matisons.

Kopumā “Burtnieku novada sporta laureātā 2015” tika apsveikti un godināti 20 sportisti, 5 treneri, 18 sporta pasākumi un 12 sporta biedrības.  Līdztekus Burtnieku novada atzinības rakstam, ziediem un "Valmiermuižas alus" darinātajam iesala dzērienam "Zelta zirgs", nominētie sportisti un treneri saņēma naudas balvas, kuru apjoms noteikts pamatojoties uz noteikumiem “Burtnieku novada pašvaldības finansējuma piešķiršanas kārtība sporta biedrībām un kārtība kādā piešķiramas balvas par izciliem sasniegumiem sportā”. 

Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit