2014

Piektdien, 2015. gada 30. janvārī, Valmieras pagasta kultūras namā notika pasākums “Burtnieku novada sporta laureāts 2014”, lai izteiktu pateicību sportistiem par viņu ieguldīto darbu un aizvadītajā gadā gūtajiem panākumiem, kas izskanējuši Latvijas, Eiropas un pat pasaules līmenī. Apbalvojumam “Burtnieku novada sporta laureāts 2014” pretendēja 15 sportisti, 8 sportistes, 9 sporta pasākumi, 3 biedrības un 5 komandas.

Sporta laureāta balvas tika pasniegtas astoņās nominācijās. Par Burtnieku novada “Gada sportistu 2014” atzīts Mikus Strazdiņš, kurš BMX riteņbraukšanas B-15 grupā ir Latvijas un Eiropas čempions un ieguvis 4. vietu Pasaules čempionātā. “Gada sportiste 2014” Līva Lizete Glāzere arī nodarbojas ar BMX riteņbraukšanu – viņa savā vecuma grupā (G-10) ir Latvijas čempione. Savukārt “Gada trenera 2014” balvu saņēma treneri Olafs Lakučs un Sandra Aleksejeva par BMX kluba “Tālava” jauniešu izaugsmi.

Titulu “Gada sporta komanda 2014” ieguva florbola komanda “Pēdu nav”, par “Gada biedrību 2014” atzīta Vidzemes sporta asociācija, bet “Gada pasākums 2014” ir Latvijas BMX čempionāta 5. posms. Balvu par ieguldījumu sporta attīstībā saņēma Agnis Strazdiņš. Savukārt veicināšanas balva tika pasniegta jaunajai Elizabetei Kristai Jurašai, kura aktīvi un ar labiem rezultātiem piedalās gan peldēšanas, gan jāšanas sporta sacensībās.

Godināšanas pasākumā atzinību sportistiem izteica un veiksmīgus nākamos startus vēlēja Burtnieku novada pašvaldības domes deputāti. Vakaru ar krāšņiem priekš-nesumiem papildināja kamerkoris “Kaķi”, deju studijas “Dīva” audzēkņi, deju grupa “Justify”, Vidzemes Olimpiskā centra un BK “Valmiera” karsējmeitenes, kā arī Valmieras Mūzikas skolas audzēkņi.