Jaunumi

attēls

Dāvana draugiem un domubiedriem – Kazanovas orķestris Valmierā

2010-11-05

Brīnišķīgu sajūtu buķeti jaunu un talantīgu Latvijas jauniešu izpildījumā – unikālu roksimfonijas koncertu “Kazanovas orķestris Valmierā” – valmieriešiem dāvina Valmieras novada fonds savas 5 gadu jubilejas izskaņā. Arī vieta izvēlēta netradicionā

Brīnišķīgu sajūtu buķeti jaunu un talantīgu Latvijas jauniešu izpildījumā – unikālu roksimfonijas koncertu “Kazanovas orķestris Valmierā” – valmieriešiem dāvina Valmieras novada fonds savas 5 gadu jubilejas izskaņā. Arī vieta izvēlēta netradicionāla – koncerts notiks Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā sestdien, 13. novembrī, plkst. 19:00.

“Queen” un “Līvi” simfoniskā orķestra pilnasinīgā skanējumā, jutekliskas un valdzinošas novatoriski aranžētas melodijas no “Secret Garden” un Endrjū Loida Vēbera, skaņdarbi no izcilākā mūzikas projektētāja J.S.Baha, “Pūt, vējiņi” noslēpumainā smeldze, romantika un ugunīgs tango no “Moulin Rouge” un vēl daudzu citu valdzinošu melodiju ir “Kazanovas orķestra” repertuārā.

Talantīgo jauniešu apvienība “Kazanovas orķestris” savas muzikālās gaitas uzsāka 2008. gada rudenī, gatavojoties žetonu vakara izrādei “Kazanova”. No tās arī orķestris aizguvis savu nosaukumu, jo “tikpat temperamentīgi un mainīgi kā Kazanova tiek veidoti arī orķestra skaņdarbi,” saka orķestra dalībnieki.

“Kazanovas orķestris” atklāj jauniešu kaisli pret mūziku, iniciatīvu un mazliet jaunības neprāta. Gluži kā Valmieras novada fonds, kurš uzdrošinājās pirms 5 gadiem uzsākt ko jaunu – piedāvāt vietējiem iedzīvotājiem organizētu labdarību un mērķtiecīgas ziedošanas iespējas. Tie abi ir lielisks apliecinājums cilvēku spējām un iespējām, ja vien ir vēlme un pašiniciatīva.

Sakot paldies visiem draugiem un domubiedriem, Valmieras novada fonds aicina mūzikas cienītājus uz roksimfonijas koncertu Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā, Purva ielā 12A (ieeja pa “C” bloku).

Īpašais paldies šī pasākuma mecenātiem – Vidzemes Tirgotāju savienībai, mākslas galerijai “Laipa”, SIA “Norel IT” un Radošajai apvienībai “PPMK”.
Papildu informācija:
Ansis Bērziņš, VNF valdes priekšsēdētājs
Tālrunis: 20258200, 64281792; e-pasts: vnf@vnf.lv
http://www.vnf.lv

ZIŅU ARHĪVS2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


PASĀKUMU KALENDĀRS


Tuvākie pasākumi
 Izstrādāts DirectHit