Jaunumi

Starptautiskajā Tūrisma dienā aicina izbaudīt rudeni Valmierā un apkārtnē un piedāvās dažādas akcijas

2010-09-24

Pirmdiena, 27.septembris tiks atzīmēta kā Pasaules tūrisma diena. Valmieras pilsētas pašvaldība šajā dienā aicina valmieriešus iejusties tūristu vietā un iepazīt rudens toņos iekrāsoto Valmieru, kā arī izmantot uzņēmēju piedāvātās akcijas.

Pastaiga
Rudens dienu vai vakaru Valmierā aicina izmantot nelielai pastaigai Valmieras nelielā vecpilsētā Gaujas krastā vai Dzirnavu ezeriņa promenādē, kas dos patīkamu valdzinājumu blakus darbīgajam pilsētas dzīves ritmam.
Gleznaina ainava rudenīgās krāsās būs baudāma pastaigā Sietiņieža apkārtnē, kas ir lielākais Baltijā baltā smilšakmens atsegums.
Pastaiga ģimenes lokā būs aizraujoša Vika pasaku parkā Dikļu pagastā.

Gardas pusdienas vai vakariņas

Pēc dzestras pastaigas vai kārtīgas darba dienas gardi paēst omulīga atmosfērā aicina laipnie kafejnīcu un viesmīlīgie naktsmītņu saimnieki.

Viesnīca “Wolmar” (Tērbatas ielā 16A) Pasaules Tūrisma dienā piedāvā viesnīcas apskati un 10% atlaidi viesnīcas restorāna pakalpojumiem.
Papildus informācija: www.wolmar.lv

Kultūra un māksla
Kultūras un mākslas baudītājus aicina galerija „Laipa”, kas Pasaules Tūrisma dienā piedāvā aplūkot biedrības „Grafikas kamera” izstādi „Medības”. Valmieras Valsts ģimnāzijas galerijā „Ledus pagrabs” un 2.stāva vestibilā skatāmi Edmunda Lūča zīmējumi. Valmieras Integrētajā bibliotēkā aplūkojama ceļojoša izstāde „Leģendas par Čehijas pilīm un cietokšņiem”, kas tapusi Čehijas Republikas vēstniecības un Latvijas Nacionālās bibliotēkas sadarbības projektā.
Valmieras Kultūras centrā aplūkojama foto izstāde „Senā Valmiera”, bet Valmieras teātrī- Matīsa Markovska foto izstāde „Skatuvizācija”.

Aktīva atpūta
Izzinoša un aizraujoša būs izklaide atpūtas kompleksā „Avoti” pie Valmieras. Interesentiem iespējams aplūkot BMX treniņu trasi, BMX muzeju, izstaigāt dabas taku-koku skolu vai uzspēlēt minigolfu.

Iepirkšanās
Pasaules tūrisma dienu lieliski var izmantot arī iepērkoties. Pirms dodies tālākā iepirkšanās tūrē atbrauc uz Valmieru! Varbūt ietaupīsi laiku un naudu. Iespējams lielie tirdzniecības centri, veikali, saloni un mazie veikaliņi sagādās Jums patiesu iepirkšanās prieku.

Skaistums un veselība
Uzlabot pašsajūtu, atslēgties no ikdienas problēmām, ieklausīties savā ķermenī un baudīt profesionālu speciālistu rūpes par Jūsu labsajūtu aicina skaistumkopšanas saloni, pirtis, SPA un veselības kompleksi.

Atpūtas kompleksā "Rīts", Burtnieku novadā 27.septembrī pl.18:00 tiek organizēta lekcija par veselīgu dzīvesveidu. Diskusijas un viedokļi par farmācijas piedāvāto produkciju, tiek iepazīstināta sabiedrība ar Nutrilite  vitamīnu kompānijas produkciju. Ieeja bezmaksas.

Pirmdien, 27.septembrī Jāņa Daliņa stadiona Sporta rehabilitācijas centrā tiek piedāvāta akcija - visas procedūras maksā LVL 5,-.
Papildus informācija vai pieteikšanās uz konsultāciju:
J.Daliņa stadiona
„SPORTA REHABILITĀCIJAS CENTRS”
J.Daliņa iela 2
Tālr. 64224184

Jāpiebilst, ka vienlaikus ar Pasaules tūrisma dienu, Valmieras pilsētas pašvaldība turpina pilsētas un apkārtnes novadu nozares uzņēmēju aptauju, lai precizētu turpmākos soļus tūrisma attīstības plānošanā Valmieras pilsētā un sadarbības optimizēšanā.
Pasaules tūrisma diena tiek atzīmēta kopš 1980. gada. Šis datums nav izvēlēts nejauši, jo 1970. gada 27. septembri var uzskatīt par Pasaules tūrisma organizācijas (PTO) dibināšanas dienu – šajā dienā tika pieņemti PTO statūti, kas bija nozīmīgs pagrieziens pasaules tūrismā. Latvija 2003. gada oktobrī tika uzņemta PTO un no 2005. gada 1. janvāra kļuva par tās pilntiesīgu biedru.

ZIŅU ARHĪVS2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit