Jaunumi

attēls

Rencēnos sarīkotas skolēnu sacensības

2010-01-18

Aizvadītajā nedēļā, 14. janvārī, Burtnieku novada Rencēnu pamatskolas sporta zālē notika starpnovadu sporta sacensības, kurās piedalījās Burtnieku Ausekļa vidusskolas, Ēveles pamatskolas, Ērģemenes pamatskolas (Valkas novads) un mājinieku - Rencēn

Aizvadītajā nedēļā, 14. janvārī, Burtnieku novada Rencēnu pamatskolas sporta zālē notika starpnovadu sporta sacensības, kurās piedalījās Burtnieku Ausekļa vidusskolas, Ēveles pamatskolas, Ērģemenes pamatskolas (Valkas novads) un mājinieku - Rencēnu pamatskolas - izveidotās komandas.

Sacensību programmā bija stafetes 1.-4. klasei, kā arī florbols 1995. gadā dzimušajiem un jaunākiem. Stafetēs nepārspēti palika Ēveles skolnieki, otrajā vietā ierindojoties rencēniešiem, bet trešajā - Burtnieku Ausekļa vidusskolas komadnai. Savukārt florbolā vislabākos rezultātus parādīja viesi no Valkas novada - Ērģemes pamatskolas izlase, otrajā vietā atstājot ēveliešus, trešajā - Rencēnu pamatskolu, bet ceturtajā pozīcijā ierindojās Burtnieku Ausekļa vidusskola.

Rencēnu pamatskolas direktors Ģirts Grava pastāstīja, ka komandu pārstāvji, kuru pienākumus pildīja sporta skolotāji, izteica apmierinātību ar sarīkoto pasākumu un mudināja tādus rīkot turpmāk: "Pasākums bija draudzības sacensības, lai efektīvāk izmantotu Rencēnu pamatskolas sporta bāzi. Līdzās jaunajai sporta zālei mums ir arī labs stadions ar basketbola un volejbola laukumiem. Perspektīvā redzu iespējas veidot Burtnieku novada sporta skolu uz Rencēnu pamatskolas bāzes, jo mums ir arī internāts."

ZIŅU ARHĪVS2020    2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009