Licences makšķerēšanai Salacas augštecē

Licencētā makšķerēšana noteikta Salacas upes posmā no Jaunates upes ietekas Mazsalacas novada Skaņkalnes pagastā līdz šosejas tiltam pār Salacu Burtnieku novada Vecates pagasta Vecatē, no Mazsalacas novada administratīvās teritorijas robežas līdz šosejas tiltam pār Salacu Vecatē (Salacas augštece), kas ietilpst Burtnieku novada Vecates pagasta administratīvajā teritorijā.

Svarīgākais, kas jāievēro makšķerniekiem

Burtnieku un Mazsalacas novadiem kopējā upes posmā būs derīgas gan Burtnieku novada pašvaldības, gan Mazsalacas novada pilnvaroto apsaimniekotāju izsniegtās licences.

Lai nodarbotos ar licencēto makšķerēšanu Salacas augštecē, makšķerniekam ir jāiegādājas makšķerēšanas karti (ja, saskaņā ar Ministru kabineta 22.12.2015. noteikumu Nr.800 “Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību noteikumi” 3. punktu, nav tiesību makšķerēt bez tās), kā arī jāiegādājas vai jāsaņem makšķerēšanas licence.

Pieejamie licenču veidi un cena:

Licenču veids

Maksa par 1 (vienu) licenci, t.sk. PVN 21%

Vienas diennakts licence

3,00 euro

Mēneša licence

12,00 euro

Gada licence

25,00 euro

Gada bezmaksas licence

bezmaksas

Licenču iegādes vietas:
  • Interneta vietnē: www.manacope.lv (pakalpojums pieejams bez maksas);
  • Mobilajā aplikācijā Mana cope. Tā pieejama GooglePlay un AppStore veikalos (pakalpojums pieejams bez maksas);
  • SIA “ĀBELES” veikalā “VECATE”, Vecate, Vecates pagasts, Burtnieku novads;
  • SIA “ĀBELES” veikalā “BODE”, Parka 2, Mazsalaca, Mazsalacas novads (sākot no  28.01.2021.!).

Gada bezmaksas licenci Vecates pagasta pārvaldē tās vadītājas pieņemšanas laikos var saņemt Burtnieku novada teritorijā esošo Salacas augšteces krastu īpašnieki un viņu ģimenes locekļi, makšķernieki, kas snieguši īpašu ieguldījumu zivju resursu aizsardzībā un atjaunošanā, vides sakopšanā un dabas aizsardzībā, bērni un pusaudži līdz 16 gadiem un personas, kas ir vecākas par 65 gadiem, personas ar invaliditāti un politiski represētas personas, Burtnieku novada Vecates pagasta pašvaldības teritoriju maznodrošinātie iedzīvotāji.

Obligāts pienākums visu licenču īpašniekiem tiek noteikts iesniegt licenci ar aizpildītu lomu uzskaites tabulu kādā no makšķerēšanas nolikumā minētajiem veidiem!

 Makšķerniekam jāievēro saistošie noteikumi Nr.10/2017 NOLIKUMS "Par licencēto makšķerēšanu Salacas upes posmā no Jaunates upes ietekas līdz šosejas tiltam pār Salacu Vecatē (Salacas augštecē)" (pievienotais fails, PDF), Ministru kabineta 22.12.2015. noteikumu Nr.800 “Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību noteikumi”, kā arī Ministru kabineta 22.12.2015. noteikumu Nr.799 “Licencētās makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kārtība” prasības.

Par konstatētiem pārkāpumiem var zvanīt Burtnieku novada pašvaldības policijai pa tālr. 22303122 vai Valsts vides dienestam – 29283994.

Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit