Valmiermuižas jātnieku skola

Ciemojoties Valmiermuižas alus darītavā, gan lieli, gan mazi aicināti izjādē zirga vai ponija mugurā pa Valmiermuižas parku vai tuvējo apkārtni, aizstaigājot līdz pat Gaujas gleznainajiem krastiem. Zinātkārākie ciemiņi aicināti ekskursijā uz Valmiermuižas jātnieku skolu, lai izzinātu zirgu dzīves ikdienu un paradumus un iepazītu draudzīgo zirgu saimi.
 
Cenas Valmiermuižas jātnieku skolā:
• Ekskursija stallī: 3 EUR no personas, viesu grupām mazākām par 7 cilvēkiem - 21 EUR. 
• Ekskursijas ilgums ir 1 – 1,5 stundas.
• Izjāde pēc ekskursija (1 aplis): 1,50 EUR.
• Izjāde ar zirgu vai poniju pils parkā vai apvidū: 30 EUR/stundā vai 20 EUR/30 minūtes. Izjādē ar pavadoni vienlaicīgi var doties 5 cilvēki.
• Izbrauciens ar zirga pajūgu: 60 EUR/stundā. 
• Pajūga izrotāšana svinīgiem notikumiem: 40 EUR.
• Staļļa teritorija ir kā radīta tam, lai plānotos svētkus sarīkotu neierastā vidē: pasākums iekštelpās, pikniks staļļa teritorijā: 30 EUR/stundā (katra nākamā stunda 15 EUR).
 
Pēc aktīvas izkustēšanās ceļinieki aicināti iegriezties Valmiermuižas alus virtuvē, kurā tiek daudzināts #zemesgarša stāsts par Latvijas zemē meklējamiem produktiem katrā no sezonām. Ziemas sezonas nedēļas Valmiermuižas alus virtuvē iespējams mieloties pie Latvijas garšu vēlo brokastu galda, savukārt vasarā izzināt ik dienu iesējams izzināt alus un ēdiena saderības stāstu. No tā, kas šobrīd Latvijas laukos, pļavās, mežos un ūdeņos atrodams, pavāri restorāna virtuvē rada pārsteidzošas garšu kombinācijas.
 
Valmiermuižas ciemiņi aicināti doties arī izzinošā ekskursijā pa Valmiermuižas alus darītavu, iepazīstot, kā no dabīgām izejvielām lēni un nesteidzīgi top dzīvs un dabīgs alus un kā pa muižkunga modei to nobaudīt.
 
Ekskursija stallī, izjādes un izbraucieni kā Valmiermuižā, tā Jūsu izvēlētā vietā iespējami katru dienu, to iepriekš saskaņojot pa tālruni +371 26562703.

Ekskursija Valmiermuižas jātnieku skolā

Adrese: Dzirnavu iela 15, Valmiermuiža, Burtnieku novads, LV-4219
E-pasts: izjades@valmiermuiza.lv
Tālrunis: +371 26562703
GPS koordinātes: 57.559260, 25.425238

Interaktīvā karte