Valmiermuižas alus darītava

Ja Jūsu Augstībai pa ceļam no Parīzes uz Sanktpēterburgu iegadās pūtināt zirgus Valmieras pusē, no sirds iesakām piestāt Valmiermuižā un nesteidzīgi nobaudīt saimnieku viesmīlību, slacītu ar daudzināto Valmiermuižas alu. Ciemošanās laikā Jums ir iespēja uzzināt, kā muižas bagātā vēsture ir ietekmējusi alus tapšanu, kā no dabīgām sastāvdaļām nesteidzīgi top dzīvais alus un kā pa muižkungu modei to nobaudīt.

Ciemošanās iespējama katru dienu, to iepriekš saskaņojot pa tālruni +371 20264269 vai e-pastu info@valmiermuiza.lv. Valmiermuižas alus darītavas apmeklējuma un alus degustācijas ilgums ir 1,5 - 2 stundas. Iepriekš saskaņojot, ekskursijas notiek kā latviešu, tā angļu un krievu valodā.

Biļetes cena: 9,00 EUR no ciemiņa, viesu grupām mazākām par 4 personām – 36 EUR. Bērniem līdz 6 gadu vecumam- bez maksas, no 6 līdz 12 gadiem - 3 EUR.

Papildu vēderpriekam, iepriekš saskaņojot, iespēja nobaudīt dažādas Valmiermuižas alus darītavā un alus virtuvē radītas garšas. Par tām vairāk šeit.

Līdzās esošajā senajā klēts ēkā iemājojusi Valmiermuižas alus virtuve. Tajā daudzinātais #zemesgarša stāsts ir par Latvijas zemē meklējamiem produktiem katrā no sezonām - no tā, kas šobrīd Latvijas laukos, pļavās, mežos un ūdeņos atrodams. Klēts otrā galā mitinās alus tirgotava. Tur pilnā klāstā meklējami Valmiermuižas brūvējumi, gardumi un citu latviešu meistaru darinājumi. Te atrast varēs gan ciemakukuli un dāvanu mūsu pašu latvietim, gan suvenīru, kam ceļot prom uz citām zemēm.

Vēl, iepriekš piesakot, kā lieli, tā mazi aicināti izbaudīt  izjādes zirga vai ponija mugurā Valmiermuižas pils parkā un izbraukt ar pajūgu vai kamanām tuvējā apkārtnē. Zinātkārie aicināti uz Valmiermuižas jātnieku skolu, lai ekskursijā izzinātu zirgu dzīves ikdienu un paradumus.

SIA "Valmiermuižas alus"
Adrese: Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219
Vispārēja informācija: +371 20264269
E-pasts: info@valmiermuiza.lv
GPS koordinātes: 57.5557746, 25.4314940

Vairāk:
www.valmiermuiza.lv
http://twitter.com/valmiermuiza
http://www.facebook.com/valmiermuiza

Interaktīvā karte

 Izstrādāts DirectHit