Jaunumi
Konkursā “Ideja Burtnieku novadam” iesniegti 4 biznesa plāni
Jau otro gadu Burtnieku novada pašvaldība rīko biznesa ideju konkursu “Ideja Burtnieku novadam”. Šogad no idejas līdz izstrādātam biznesa plānam tikuši 4 dalībnieki. Tagad konkursa vērtēšanas komisija uzsāks darbu pie plānu izvērtēšanas un lems, kuri biznesa plāni ir dzīvotspējīgi un iegūs finansējumu.
Burtnieku novada pašvaldības organizētais biznesa ideju konkurss “Ideja Burtnieku novadam” norisinās jau no gada sākuma. Interesenti varēja iesniegt biznesa idejas un piedalīties apmācībās par biznesa plānu izstrādāšanu un uzņēmējdarbības pamatiem. Izmantojot apmācībās iegūtās zināšanas, norisinājās biznesa plānu izstrādāšana un to iesniegšana. Tagad konkursa dalībniekiem jāgatavojas savas biznesa idejas prezentēšanai vērtēšanas komisijai. Uzvarētājus apbalvos noslēguma pasākumā, kura norise plānota 27. oktobrī.
Pērn konkursā uzvarēja un pašvaldības naudas balvas ieguva Aija Kleimane ar savu ideju par dekoratīvajiem metāla puzuriem un Vita Ozerisnka ar ideju par hidrolātu ražošanu.
Konkursa “Ideja Burtnieku novadam” mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību Burtnieku novadā; sniegt biznesa ideju autoriem nepieciešamās zināšanas, attīstīt uzņēmējdarbības prasmes, sekmēt dzīvotspējīgu uzņēmumu veidošanos un rosināt ilgtspējīgu uzņēmējdarbības ideju rašanos Burtnieku novadā.
Veiksmi dalībniekiem!

















































