Jaunumi
Valmiermuižā ar koncertvakaru viesosies grupa “Ezeri”
Par tradīciju jau kļuvuši koncertvakari Valmiermuižas alus darītavā. 7. aprīlī plkst. 20.00 grupa “Ezeri” piestās Valmiermuižā, lai apmeklētājiem piedāvātu iegrimt “Ezeru” muzikālajās dzīlēs.
Jaunā, jau kritiķu un klausītāju atzinību izpelnījusies grupa “Ezeri” pavasarī dosies Latvijas koncerttūrē, klausītājiem dodot iespēju dzirdēt grupas debijas albuma “Ogle” skaņdarbus.
Albums “Ogle” iznācis 2016. gadā, un tas veido ciklisku koncepciju, kurā mākslinieki pievēršas pilsētas un dabas attiecībām un to radītajiem konfliktiem mūsdienu cilvēkā.
Grupa “Ezeri” radīta 2016. gadā kā Miķeļa Putniņa soloprojekts, kuram uzreiz sekoja tūre pa Itāliju. Laika gaitā “Ezeri” ir izauguši par trio, iesaistot arī bundzinieku Krišjāni Bremšu un basģitāristu Kristianu Priekuli. Viņi visi ir profesionāli mūziķi, kurus saista arī bērnības dienu draudzība. “Ezeri” jau to rašanās laikā tika definēts kā mūžīgi mainīgs projekts, kura mūzika neseko nekāda veida formulām – katrs skaņdarbs ir atšķirīgs gan formā, gan harmonijā.
Galdiņu rezervācija maltītei pirms koncerta pa tālr. 20264269
Ieejas maksa: 5 eiro. Ielūgumus var iegādāties Valmiermuižas alus tirgotavā (Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža) un “Biļešu Paradīzes” kasēs.
Pasākumu rīko Valmiermuižas kultūras biedrība. Atbalsta: Valmiermuižas alus darītava.
Raksta autors:Valmiermuižas kultūras biedrība

















































