Jaunumi

Ēnas arī Burtnieku novada pašvaldībā

2011-02-17

Vakar, 16. februārī Latvijā jau 11.reizi notika Ēnu diena, kas ir visā pasaulē populārs un izglītojošs pasākums un mācību metode skolēniem no 1. līdz 12.klasei. Ēnu dienā Burtnieku novada skolēni ēnoja arī novada pašvaldībā. Jauniešiem bija iespēja piedalīties Burtnieku novada pašvaldības apvienoto komiteju sēdē Burtnieku kultūras namā. Jaunieši tika iepazīstināti ar darba kārtību un izskatāmajiem jautājumiem, varēja iepazīties ar sēdes norises kārtību, kā arī būt klāt pašvaldības budžeta pirmajā izskatīšanā. Tā kā vairāki no ēnotājiem bija arī Burtnieku novada Jauniešu domes pārstāvji, viņiem šī bija lieliska iespēja vērot kā noris komiteju sēdes, lai iespējams pēcāk šo praksi pārņemtu Jauniešu domes sēdēs un sanāksmēs.

Izpilddirektoram Mārim Ērglim bija ēna – Toms Šilde no Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, izglītības darba koordinatori Inesi Gaumani ēnoja Oļegs Batjala no Burtnieku Ausekļa vidusskolas, NĪ nodaļas vadītājam Edvīnam Straumem arī sekoja Burtnieku Ausekļa vidusskolas skolēns Ruslans Opaļeņiks, savukārt sabiedrisko attiecību speciālisti ēnoja Sintija Skulte – matīšniece un Vidzemes Augstskolas 1. kursa sabiedrisko attiecību studente.

Ēnu dienas laikā skolēni apmeklē kādu noteiktu darba vietu un vēro ēnu devēja darbu un pienākumus. Tās mērķis ir paplašināt redzesloku un izpratni skolēniem par nepieciešamajām iemaņām un prasmēm, lai varētu kļūt par veiksmīgiem, uz sasniegumiem motivētiem uzņēmējiem, nozaru ekspertiem vai valsts struktūru vadītājiem.

ZIŅU ARHĪVS2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


PASĀKUMU KALENDĀRS

     Jūlijs 2019     

Tuvākie pasākumi
 Izstrādāts DirectHit