Jaunumi

Burtnieku novada sporta laureāti 2010

2011-01-18

2011. gada 15. janvārī Burtnieku kultūras namā pirmo reizi novada vēsturē norisinājās pasākums "Burtnieku novada sporta laureāts 2010", kurā ar simboliskām balvām apbalvoja labākos novada sportistus, trenerus un sporta klubus.

Nominācijā Gada sportists 2010


Māris Štrombergs
(elites vīru grupa) - BMX Pasaules čempionāts 1. vieta (DĀR, 31.07.2010); Pasaules kauss 1. vieta (kopvērtējums); NBL (ASV National Bicycle League) 1. vieta (kopvērtējums); ABA (ASV American Bicycle Association) 2. vieta (kopvērtējums).

Nominācijā Gada sportiste 2010

Antra Limbēna
- airēšanan Latvijas čempione K-1 laivu klasē sievietēm, Latvijas čempione 3×K-1 klasē (kopā ar D. Degli un K. Strazdīti).

Nominācijā Gada sporta klubs 2010

„Pēdu nav” - florbols 2. vieta Latvijas čempionāta 2.līgā 2010. gadā.

Nominācijā gada treneris 2010

Ivo Lakučs - BMX  riteņbraukšanā, Māra Štromberga treneris.

Nominācijā gada sporta pasākums 2010

Sarīkotas 4 sacensības, tai skaitā vienas starptautiska mēroga sacensības:
•    Latvijas 2010. gada meistarsacīkstes;
•    Baltijas kauss – 1.kārta;
•    Burtnieku novada kauss BMX OPEN;
•    22.Latvijas nacionālā BMX čempionāta 6. kārta (finālkārta).

Burtnieku novada sporta laureāti 2010

Artūrs Matisons - BMX Eiropas čempionātā 3. vieta.

Pāvels Tulubjevs - bobslejs Vankūveras olimpiskās spēles četriniekos 10. vieta.

Oskars Ķibermanis - vieglatlētika Latvijas jaunatnes izlases dalībnieks; Latvijas jaunatnes čempions daudzcīņā un kārtslēkšanā; Baltvijas valstu (LAT-EST-LIT) mačsacīkstes uzvarētājs 60 m/b skrējienā.

Ilva Janīte - vieglatlētika Latvijas pieaugušo čempionāts 3.vieta 4 x 200 m stafete; Valsts Prezidenta balvu izcīņas sacensības 2.vieta 4x100 m stafetē.

Kaspars Pakers - airēšana Latvijas republikas čempions K-1 laivu klasē; LR čempions 3×K-1 klasē (kopā ar R. Celmiņu un L. Bečeru); 1.vieta Latvijas Kausa izcīņas kopvērtējumā K-1 laivu klasē; 1.    vieta Latvijas kausa izcīņas pirmajā etapā Iecavā, 2. vieta otrajā etapā Valmierā, 1. vieta trešajā etapā Valmierā; 2.    vieta Latvijas Kausa Noslēguma etapā Valmierā (starptautiskas 7 valstu sacensības); 1. vieta Alda Kļaviņa piemiņas sacensībās K-1 klasē; Lietuvas čempions K-1 laivu klasē; Lietuvas čempions 3×K-1 klasē (kopā ar L. Bečeru un T. Karlivānu); 1. vieta Lietuvas Kausa izcīņas kopvērtējumā; 1. vietas Lietuvas Kausa izcīņas pirmajā, trešajā un ceturtajā etapos; 1.vieta Igaunijas meistarsacīkstēs K-1 klasē; 1. vieta Baltijas Kausa izcīņas sacensībās Jagalā Igaunijā; 74. vieta pasaules čempionātā Tacenā Slovēnijā K-1 klasē; Latvijas 2010. gada ranga tabulas absolūtais uzvarētājs airēšanas slalomā K-1 klasē.

Ainārs Gulbis - kērlings Eiropas čempions 2 grupā 1. vieta.

Ritvars Gulbis - kērlings Eiropas čempions 2 grupā 1. vieta.

Ritvars Celmiņš - airēšana    Latvijas republikas  čempions 3×K-1 laivu klasē (kopā ar K. Pakeru un L. Bečeru); 2.vieta Latvijas Republikas čempionātā  K-1 laivu klasē; 2. vieta Baltijas kausa izcīņas sacensībās Jagalā  K-1 klasē; 1.vieta Latvijas Kausa izcīņas noslēguma etapā (piedalījās 7 valstu airēšanas slalomisti) sacensībās K-1 laivu klasē; 1. vieta Latvijas  Kausa izcīņas sacensību 2.etapa sacensībās Valmierā; 44. vieta pasaules junioru čempionātā Maklebergā Vācijā K-1 laivu klasē; 52. vieta Eiropas čempionātā Bratislavā Slovākijā K-1 klasē; 11. vieta starptautiskajās sacensībās Dutc open Holandē K-1 klasē vīriešiem.


Inguna Korņējeva
- MTB riteņbraukšana SEB maratona 2010 kopvērtējumā 1. vieta S-45 grupā 6 posmos 6 uzvaras.

Kristīne Strazdīte - airēšana Latvijas čempione 3×K-1 klasē sievietēm (kopā ar D. Degli un A. Limbēnu); Latvijas jaunatnes čempione U15 grupā; Lietuvas atklātā jaunatnes čempionāta uzvarētāja 
U-12 grupā; Latvijas Kausa Noslēguma sacensību (7 valstu starptautiskas sacensības) uzvarētāja U12 grupā; Latvijas 2010. gada Jaunatnes ranga tabulas uzvarētāja U-15 grupā K-1 klasē jaunietēm.

Ivo Ķilpis - rallijs rallija posms Gulbenē “Sarma 2010” - 1.vieta; Latvijas rallija čempionekipāža Super 1600 grupā – 28.sept.2010 – Ivo Kilpis/Artis Ceriņš.

Aldonis Lipe - volejbols Eiropas čempionātā 60 + 3. vieta.

Laimonis Rozītis - volejbols Eiropas čempionātā 60 + 3. vieta.

Andris Strūja - volejbols    Eiropas čempionātā 60 + 3. vieta.

Velga Martinsone - volejbols    Eiropas čempionātā 55 + 2. vieta.

Dzidra Dreija - volejbols    Eiropas čempionātā 55 + 2. vieta.

Lauris Vilde - jātnieku sports 2.vieta LŠZAA jaunzirgu čempionātā; 9. vieta LUUNJA KARIKAS 30 AASTAT.

Viktorija Ponzele - jātnieku sports 2. vieta Burtnieku kausā.

Maija Zaksa - jātnieku sports  2. vieta Burtnieku kausā.

Savēlijs Suharževskis - Sportlat 1. vieta Sportlat 18 posmu seriālā V – 12 grupā.

Matvejs Suharževskis - Sportlat    2. vieta Sportlat 18 posmu seriālā V – 3 grupā.

Dāvis Oliņš - vieglatlētika, basketbols 3.vieta basketbolā jaunatnes čempionātā C 2 grupā.

Nominācijā Gada treneris 2010

1. Līgonis Bečers         airēšana
2. Jānis Iņģists            florbols
3. Raitis Ravinskis       vieglatlētika

Nominācijā Gada sporta klubs 2010

1.Matīšu futbola klubs - Burtnieku novada kauss minifutbolā; A/s„Ūnijas kauss”minifutbolā; Burtnieku pagasta kauss minifutbolā; Matīšu 28. futbola turnīrs; Burtnieku novada sporta svētki – minifutbols; Piebalgas novada minifutbola turnīrs:

1. vieta, Matīši, 28.03.2010. – 04.04.2010.
1. vieta, Jaunpiebalga,10.04.2010. Latvijas mēroga pasākums.
3. vieta, Burtnieki, 21.08.2010
2. vieta, Vecate, 22.08.2010.
2. vieta, Valmieras pagasta „Avoti”, 28.08.2010.
2. vieta, Taurene, 06.05.2010. – 04.09.2010.

Gada sporta pasākums 2010

1.”Apkārt Burtnieku ezeram” riteņbraukšana           Ģirts Priedītis
2. Burtnieku novada kauss Jatnieku sacensībās       Jānis Jurašs
3. Burtnieku kauss volejbolā                                 Guntis Braslis

Par ieguldījumu sporta attīstībā 2010. gadā

1. Jānis Kļaviņš                          Par ieguldījumu Matīšu sporta pasākumu un futbola turnīru organizēšanā
1. Ivars Šmits                            Slēpošanas trases sagatavošana un uzturēšana.
2. Maija Jostsone                       Par tiesāšanu Burtnieku novada sporta pasākumos.
4. Arnis Ješkins                          Par ieguldījumiem Rencēnu sporta pasākumu organizēšanā.
5. Harijs Oliņš                            Par ieguldījumiem sportā.
6. Anda Jukāme                         Par ieguldījumiem Ēveles sporta sporta pasākumu organizēšanā.
7. Kristaps Matisons                   Burtnieku novada kauss golfā.
8. Mārtiņš Korņējevs                   Par ieguldījumu Vecates sporta dzīvē.
9. Kārlis Pētersons                     Kross starp skolām Ēvelē.                                

Burtnieku lielā zivs 2010

1.Lielā līdaka 12.85 kg                                         Viesturs Bērziņš
2. Lielais zandarts 11.34 kg                                  Arnis Auziņš
3. Gada pārsteigums garais zutis 2.03 kg               Ainārs Cakulis






ZIŅU ARHĪVS



2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012    2011    2010    2009    


PASĀKUMU KALENDĀRS

     Aprīlis 2019     

Tuvākie pasākumi
 



Izstrādāts DirectHit