Jaunumi

attēls

Florbolisti sagrauj "Inčukalnu"

2010-02-23

"Pēdu nav/Burtnieku novads" florbolisti aizvadījuši kārtējo spēli Latvijas čempionāta otrajā līgā, šoreiz savās mājās - Matīšu pamatskolas zālē - uzņemot viesus no Inčukalna. Iepriekšējā tikšanās reizē dueļa uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešama pēcspēles metienu sērija, taču šoreiz mājinieki sagrāva pretinieku ar iespaidīgu rezultātu 20:6.

Pirmajā trešdaļā vēl ritēja līdzīga cīņa, pabeidzot to ar 3:2 "Pēdu nav/Burtnieku novads" florbolistu labā, taču nākamajā periodā laukumā valdīja pavisam cita gaisotne, mājiniekiem gūstot deviņus (!) bezatbildes vārtus, kas ļāva izvirzīties pārliecinošā vadībā ar 12:2. Pēdējā trešdaļā "Inčukalns" komanda gan četrus vārtus atguva, taču "Pēdu nav/Burtnieku novads" lika pretī vēl iespaidīgāku spēli uzbrukumā, vēl astoņas reizes pārspējot pretinieku vārtsargu, beigu beigās noslēdzot maču ar 20:6.

Vislielāko rezultativitātes punktu summu iekrāja Toms Riekstiņš, kura kontā bija divi vārti un četras piespēles. Ar hat-trick izcēlās Rūdolfs Penka un Rolands Kanapolis, kuriem bija ne tikai trīs vārti, bet arī vēl rezultatīva piespēle, kopumā sakrājot četrus punktus. Tikpat arī Ivaram Kaužēnam (2+2).

"Pēdu nav/Burtnieku novads" Latvijas čempionāta otrajā līgā nu ierindojusies otrajā pozīcijā, atpaliekot tikai no FK "Ādaži". Savukārt nākamā spēle mūsu komandai paredzēta jau šovakar, kad tā izbraukumā mērosies spēkiem ar FK "Valka".