Burtnieka ezera svētki

Jau trešo reizi Burtnieku novada pašvaldība Burtnieku centra laivu kanālā organizēs Burtnieka ezera svētkus. Šogad svētkus svinēs 27. jūnijā. Burtnieka plašums, lēzenie krasti, ainaviskums, zivju resursi, atpūtas un sporta iespējas ir tās vērtības, kuras iedvesmoja šos svētkus organizēt, bet pieaugušais apmeklētāju skaits tos veidot par tradīciju!

Svētku dienas daļā būs iespējams piedalīties vai atbalstīt dalībniekus makšķerēšanas sacensībās, vindsērfinga sacensībās “Ošu regate” un Burtnieku novada čempionātā airēšanas slalomā. Pēcpusdienā svētku viesiem vienkopus būs pieejamas daudzveidīgas atpūtas iespējas pie un uz ūdens, radošās darbnīcas ģimenēm, svētku tirgus, bet uz ezera svētku skatuves uzstāsies dažādu paaudžu iemīļoti mākslinieki.

Par Burtnieka ezera svētku aktivitātēm uzzini Facebook.com lapā: www.facebook.com/Burtniekaezerasvetki/

Plašāka informācija par programmu vēl sekos. 

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video materiāli var tikt izmantoti pasākuma organizatora publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā var vērsties pie pasākuma organizatoriem vai fotogrāfa ar lūgumu, lai Jūs nefotografē un attēli ar Jums nekur neparādās publiski.