2019.gads

Noslēdzies piektais Burtnieku novada pašvaldības organizētais Vides attīstības projektu konkurss. Jau ierasti, nevalstiskajām organizācijām, reliģiskajām organizācijām un juridiskām personām bija iespēja iegūt pašvaldības līdzfinansējumu līdz 500 EUR novada publiskās teritorijas labiekārtošanai un brīvā laika pavadīšanas iespēju dažādošanai. Kopumā tika saņemti septiņpadsmit projektu pieteikumi, no kuriem projektu vērtēšanas komisija atbalstīja trīspadsmit.

Projektu īstenošanai piešķirti 5689,45 EUR. Šogad projekti īstenoti visos novada pagastos. Visvairāk projektu īstenoti Rencēnu pagastā. DZĪKS “Kompromiss” jau ierasti labiekārtoja daudzdzīvokļu mājas pagalmu Parka ielā 6, Rencēnos. Šogad tika uzstādīti soliņi, velosipēdu statīvs, puķu kastes, izveidots ceriņu dzīvžogs un iestādīta eglīte. Biedrība “Virziens A” izveidoja kukaiņu māju Rencēnu pamatskolas rotaļu laukuma zaļajā zonā, šajā aktivitātē iesaistot arī pamatskolas bērnus. Pensionāru biedrība “Sapratne” uzstādīja norādi uz Ābeļu akmeni. SIA “Vecšķērsti turpināja iepriekšējā gadā iesākto gājēju celiņa atjaunošanu pie veikala Lizdēnos. Biedrība “Šaušanas un sporta klubs “Rencēni”” izbūvēja bruģētu laukumu pie Rencēnu šautuves. Camphill nodibinājums “Rožkalni” ar dekoratīvo akmentiņu segumu atjaunoja celiņus un laukumu pie dzīvojamās mājas ciematā.

Ēveles pagastā īstenoti divi projekti daudzdzīvokļu māju “Ozolgatves” un “Zilgmes” pagalmā. Pensionāru biedrība “Kadiķis” uzstādīja nojumi ar galdu un soliem, savukārt biedrība “Ozolgatves” uzstādīja rotaļu laukuma iekārtu ar šūpolēm, slidkalniņu, rāpšanās sienu un trošu kāpnēm.

Arī Valmieras pagastā īstenoti divi projekti. Biedrība “Valmiermuižas 9” izveidoja rotaļu laukumu Valmiermuižas ielā 9, Valmiermuižā, uzstādot iekārtu ar šūpuļkrēslu, groza šūpolēm, slidkalniņu, rāpšanās sienām un trošu kāpnēm. Biedrība “Valmiermuižas jātnieku skola” turpināja teritorijas labiekārtošanu pie Valmiermuižas staļļa, izveidojot velosipēdu statīvu, šūpoles un apzaļumojot teritoriju ar košumkrūmiem.

Pārējos novada pagastos īstenots pa vienam projektam. Biedrība “Pēdu nav” Vecates pagastā pie mototrases uzstādīja āra tualeti un galdu ar soliem. Matīšu pagastā uzstādīti informācijas dēļi pie baznīcas un pretim Tautas namam. To paveikusi Matīšu svētā Mateja evaņģēliski luteriskā draudze. Savukārt Burtnieku pagastā projektu īstenojusi Burtnieku evaņģēliski luteriskā draudze, baznīcas teritorijā sastādot dekoratīvos krūmus.

Paldies visiem projektu īstenotājiem! Lai enerģijas, darba spara un izdomas nepietrūkst arī nākamajā gadā! 

Burtnieku novada pašvaldība

Juridiskā adrese: J. Vintēna iela 7, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206

Pasta adrese: Vanagu iela 4, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219

Tālr. 64226643, fakss 64226332, e-pasts: info@burtniekunovads.lv

Darba laiks

Ar iepriekšēju pierakstu (pagastu pārvaldēs bez pieraksta apmeklētāju pieņemšanas laikos)
Pirmdien 8.00 - 18.00
Otrdien 8.00 - 17.00
Trešdien 8.00 - 17.00
Ceturtdien 8.00 - 17.00
Piektdien 8.00 - 16.00
*Pārtraukums 12.00 - 13.00

 

Piekļūstamības paziņojums

Tīmekļvietnes lietošanas noteikumi 

Datu privātuma politika

Tīmekļvietnē publicētās informācijas pārpublicēšana bez saskaņošanas ir aizliegta ar likumu

Burtnieku novada pašvaldības organizētajos pasākumos var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes materiālos. Iebildumu gadījumā varat vērsties pie pasākuma organizatora vai fotogrāfa, lai Jūs nefotografē un fotogrāfijas ar Jums nekur neparādās publiski

Dizaina izstrāde:blank

Izstrādāts:DirectHit